Farklı bir Mask Sorunu Text Kayboluyor !

Flash - Farklı bir Mask Sorunu Text Kayboluyor ! Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. maskeledikten sonra benim çalışmamdaki textler kayboluyor. input text şeklinde değişken olduğu için statik yapamıyorum. anti-alias for animation seceneği seçili yalnız bir değişiklik yok. maskedilecek_mc.setMask(maske_mc); bu şekilde ...

zambidis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zambidis

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

ünlem

Alt 04-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. maskeledikten sonra benim çalışmamdaki textler kayboluyor. input text şeklinde değişken olduğu için statik yapamıyorum. anti-alias for animation seceneği seçili yalnız bir değişiklik yok. maskedilecek_mc.setMask(maske_mc); bu şekilde kod ile maskelemek sorunu hallediyor biliyorum ama ben bu kodu kullanamıyorum cunku maskeleyen objelerim hepsi shape ve 70 framelik bir animasyon bu. Bir türlü çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Animasyonun Resimini paylaşıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cikskarizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cikskarizma

Webmaster / İstanbul

Alt 06-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
anahtar sözcüğün setMask araştır...
Bu mesajdan alıntı yap
cikskarizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cikskarizma

Webmaster / İstanbul

Alt 06-04-2010 #3
setMask işine yaramıyorsa tek çaren , kullandığın karakterleri embed et...
Bu mesajdan alıntı yap