"farklı" bir movie clip ile buton yapımı...

Flash - "farklı" bir movie clip ile buton yapımı... Sponsorlu Bağlantılar slm arkadaslar yaaa benım bır anımasyonum var ama yapamıyorum. mesela ANASAYFA HAKKIMDA seklınde ıkı butonumuz olsun. fareyı "anasayfa" butonunun uzerıne getırınce "anasayfa" butonu buyusun, "hakkımda" butonu ise kuculsun. ...

onurbg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurbg(31)

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 17-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaslar yaaa benım bır anımasyonum var ama yapamıyorum.
mesela ANASAYFA HAKKIMDA seklınde ıkı butonumuz olsun. fareyı "anasayfa" butonunun uzerıne getırınce "anasayfa" butonu buyusun, "hakkımda" butonu ise kuculsun. fareyı "hakkımda" butonunun uzerıne getırdıgımde ise "hakkımda" butonu buyusun "anasayfa" butonu kuculsun..... kolay gıbı gorunuyor ama yapamadım.... yardımcı olursanız cok sevınırım ....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 17-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fare ile resmin üzerine gelince büyüsün ?

burada ona benzer birşeyler yapmıştık bunlara gözat istersen
Bu mesajdan alıntı yap
JeoleX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JeoleX

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 17-07-2008 #3
Tam dediğini istiyor. Bütün yapman gereken yaptığın buttona çift tıkla üstte ki timeline de over frameindeki symbolü esit ölçüde olduğu yerde, ne kadar büyütmek istiyorsan büyüt. sonra test et. Daha karışık ve güzel yöntemlerde vardır onları ustalarmız göstersin ben bilmem bana göre en basiti bu "farklı" bir movie clip ile buton yapımı...
Bu mesajdan alıntı yap
erdemcagla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemcagla

Webmaster / İstanbul

Alt 21-07-2008 #4
bu FLA ya bi bak istersen
Buradan
Bu mesajdan alıntı yap
dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-07-2008 #5
senin için öyle bi çalışma yaptım Buradan

eğer fla sını indirmek istersende ornek.swf yazan yerde swf yerine fla yazıp entere basman yeterli ii çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, buton, clip, farklı, ile, movie, yapımı