Farklı Kaydet

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Farklı Kaydet Sponsorlu Bağlantılar Selamün Aleyküm, Arkadaşlar aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi, çember içine alınan kısım seçili olursa ne anlama gelir, kutucuklar boş olursa ne anlama gelir?. Tasarımlarımı internet üzerinden baskıya gönderiyorum, bu ...

Farklı Kaydet
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Farklı Kaydet

Alt 14-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamün Aleyküm,
Arkadaşlar aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi, çember içine alınan kısım seçili olursa ne anlama gelir, kutucuklar boş olursa ne anlama gelir?. Tasarımlarımı internet üzerinden baskıya gönderiyorum, bu alanı nasıl kullanmam lazım?. Yardım ve bilgileriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.
Farklı Kaydet
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 14-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Standart olarak o seçenek işaretli durumda zaten. Yanlış bilmiyorsam çalışmalarınızda kullandığınız renk profilleriniçalışma dodyası içine gömer. Tekrar başka bir pc de açıldığında o profil değerlerini kullanabilsin diye. Bu şekilde kayıt edebilirsiniz, hiç bir sorun olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2011 #3
Embed color profiles seçeneğini aktif ederseniz yaptığınız çalışma da kullandığınız renk profilleri birlikte dosyanıza gömülü olarak baskıya gider dolayısı ile renk problemi yaşamazsınız.(Renk de sıkıntı yaşamanıza başka şeylerde etkili olmaktadır.Örneğin ekran kalibrasyonunun hatalı olması vb. ......)

Embed fonts using True doc seçeneğini aktif ederseniz
çalışma içersinde kullandığınız fontlar çalışma içersine gömülü olrak gider.Textleri convertlemeden başka makineye taşıyıp müdahale etmek için idealdir.ama dosya boytu büyür.Ayrıca kabul etmenizi istediği bir sözleşme penceresi sizi karşılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 15-06-2011 #4
Arkadaşlar verdiğiniz bu değerli bilgilerden dolayı çook teşekkür ediyorum, Allah razı olsun...
Bu mesajdan alıntı yap