Farklı Kaydet

Corel Draw - Farklı Kaydet Sponsorlu Bağlantılar Selamün Aleyküm, Arkadaşlar, Farklı Kaydet penceresinde, cember içine aldığım bu ayarın fonksiyonu nedir, ne işe yarıyor?, yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum....

Farklı Kaydet
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Farklı Kaydet

Alt 19-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamün Aleyküm, Arkadaşlar, Farklı Kaydet penceresinde, cember içine aldığım bu ayarın fonksiyonu nedir, ne işe yarıyor?, yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Farklı Kaydet
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 20-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Convert etmediysen,dökümanı başka bir bilgisayarda açmak için fonlarıyla beraber farklı kaydediyor.
Bu mesajdan alıntı yap

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 21-06-2010 #3
Yılmaz aby çook teşekkür ediyorum, nasıl anladığımı arzedeyim : Malum, kullandığımız bir font, başka bilgisayarda olmayabilir?, demek istediğim, Corel'de bir yazı yazdım, bu yazıyı Convertlemedim, yukarıda bahsettiğim, "Farklı Kaydet" penceresindeki kutucuğa çentik atım, başka bilgisayarda açıldığı zaman, kullandığım fontlar çıkar mı ve dijital baskı yapılabilir mi?, yani kısacası, "Farklı Kaydet" teki ayarla, Convert'teki ayarın işlevi aynı mıdır?, teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 21-06-2010 #4
Anlayışın doğru.Convertlenince fontlar nesne olur.convert etmeden o çentiği işaretleyince fontlarda beraber gideceğinden açma işlemi uzar.Başka bilgisayara gönderdiğin işi mümkünse convert ederek yolla.o çentikle convert başka başka şeylerdir bunu karıştırmayalım.convert edilmiş iş fontlarla yeniden düzenlenmez sebebi nesneye çevrilmesinden.nesne olan her işi başka bir bilgisayarda rahatlıkla açabilirsin.karşı tarafın corel sürüm numarası senin kullandığınla aynı yada daha yüksek olması gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 21-06-2010 #5
Bu güzel açıklamalarınız için çook teşekkür ediyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum, sıhhatli günler diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap