Farklı tarzlarda illüstrasyon yapabilen freelance illustratör arıyorum. - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Farklı tarzlarda illüstrasyon yapabilen freelance illustratör arıyorum. - Türkiye Geneli ...

Farklı tarzlarda illüstrasyon yapabilen freelance illustratör arıyorum. - Türkiye Geneli
murosan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murosan

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-04-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Farklı tarzlarda illüstrasyon yapabilen freelance illustratör arıyorum.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: photoshop
illustratör
vs

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Çalıştığım birçok farklı projede bana destek olacak bir illüstratör aramaktayım. Yaptığım işler illüstrasyon ve animasyon üzerine. Aradığım kişiden farklı tarzlarda karakterler çizebilmesini bunları renklendirebilmesini bekliyorum. Yada benim çizdiğim karakterleri renklendirebilmesini vs. Animasyon ve 3d den anlaması artı bir özellik.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-04-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Farklı tarzlarda illüstrasyon yapabilen freelance illustratör arıyorum. - Türkiye GeneliFarklı tarzlarda illüstrasyon yapabilen freelance illustratör arıyorum. - Türkiye GeneliFarklı tarzlarda illüstrasyon yapabilen freelance illustratör arıyorum. - Türkiye GeneliFarklı tarzlarda illüstrasyon yapabilen freelance illustratör arıyorum. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bkartli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bkartli

Ressam / Ordu

Alt 07-04-2017 #3
yardımcı olmak isterim
Bu mesajdan alıntı yap
elifyegenn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifyegenn

Grafiker / Kocaeli

İllüstrasyon

Alt 08-04-2017 #4
Kocaeli Güzel Sanatlar Fakültesi grafik tasarım bölümü mezunuyum.İlanınızla ilgileniyorum.Farklı tarzlarda üllüstrasyonlarım var.
Bu mesajdan alıntı yap
sabriye elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sabriye elif

Grafiker / İstanbul

Alt 2 Hafta önce #5
Merhabalar,
Çizimlerinizde yardımcı olabilirim.
yazimcizimtasarim.com – Grafik ve Takı Tasarımcısı, Yazar ve Çizer: ELİF SABRİYE KÂTİP

Graphic&Jewellery Designer
Writer&illustrator
ELİF SABRİYE KÂTİP
0534 515 24 93
Bu mesajdan alıntı yap
karacabilal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karacabilal

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 2 Hafta önce #6
mail gönderdim .
Bu mesajdan alıntı yap