farklı totem nasıl olur

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - farklı totem nasıl olur ...

farklı totem nasıl olur
torress isimli Üye şimdilik offline konumundadır

torress

Grafiker

farklı totem nasıl olur

Alt 05-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm aRKadaşlar bi müşteri çok farklı totem istio çok seçenek sundum olmadı iş makinaları satan bi şirket kepçe kamyon falan nası bişe olur lütfen yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok farklı totem... Ne istediğini bilmeyen müşteriden daha sinir bozucu birşey bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
pc_alper33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pc_alper33(29)

Grafiker / Mersin

Alt 30-09-2008 #3
Ben Şu şekilde kuaföre bi totem hazırladım misal buna benzer bişeyde yapabilirsin diye düşünüyorum rengi ve biraz daha değişik bi şekil verirsin ölece kabul ettir artıkkolay gelsin

farklı totem nasıl olurfarklı totem nasıl olur
Bu mesajdan alıntı yap
digi_tab isimli Üye şimdilik offline konumundadır

digi_tab

Baskıcı / Balıkesir

fark

Alt 28-07-2012 #4
iş makinaları satan müsterine eğer durumu da musait se sattıgı ürünlerden (maketinini) toteme tırmanıyor şeklkinde yap. en üzt kısmına da bu makinalardan en buyugunu koy.. görsun bakalım nasıl oluyormus sıradısı totem. televızyona bıle cıkar ama totem 20-30 bın ı gecer haberı olsun sımdıden farklı totem nasıl olurfarklı totem nasıl olur)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
farklı, nasıl, olur, totem