Farklı Ürünler imal eden promosyon firmaları - Türkiye Geneli

Baskı Fiyat Teklifi - Farklı Ürünler imal eden promosyon firmaları - Türkiye Geneli ...

bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 29-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Farklı Ürünler imal eden promosyon firmaları

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: farklı promosyon ürünleri

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: bir kaç gün içinde

İşle ilgili açıklama: Konuyu doğru yere mi actım bilmiyorum ama yanlış olduysa modaratör arkadaşlar taşıyabilir, Farklı promosyon ürünleri imal eden firmalar lütfen iletişime geçenlerse sevinirim, klasik çakmak, anahtarlık, ajanda gibi ürünlerin dışındaki daha farklı ürünler

not: ürünler yurdışına gönderilecektir

E-posta:

Telefon: 0553 112 92 75
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Farklı Ürünler imal eden promosyon firmaları - Türkiye GeneliFarklı Ürünler imal eden promosyon firmaları - Türkiye GeneliFarklı Ürünler imal eden promosyon firmaları - Türkiye GeneliFarklı Ürünler imal eden promosyon firmaları - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 19-09-2016 #3
konu kapanmıştır admin arkadaşlar ilanı silebilir teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
ugur ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugur ajans

Grafiker / İzmir

Alt 2 Hafta önce #4
Merhabalar; farklı istemiş olduğunuz tüm promosyon ürünleri hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz. 0507 106 00 66 uğur bey.
Bu mesajdan alıntı yap