Farkmedya Grafiker aranıyor!

Sonuçlanan İlanlar - Farkmedya Grafiker aranıyor! Sponsorlu Bağlantılar Grafiker aranıyor! Photoshop ve freehand bilen insert yapabilicek, tercihen erkek takım arkadaşları arıyoruz iletişim bilgileri T : ********* E : ********* yetkili barış güler...

simurgbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

simurgbey

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker aranıyor!

Photoshop ve freehand bilen
insert yapabilicek, tercihen erkek takım arkadaşları arıyoruz

iletişim bilgileri
T : *********
E : *********

yetkili barış güler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2009 #3
Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

Konuyla ilgisi olmayan mesajlar silinmiştir...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

SabotAAjj34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SabotAAjj34(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2009 #4
Mail ile CV göndermeyi denedim Mail Delivery System ile geri dönüyor. Buran yazayım birkaç cümle.
8 Yıldır grafikerlik yapıyorum. Ofset baskı-Dijital baskı-Emprime baskı-Serigraf baskı-Cyrell Klişe (Flekso baskı)-Metal klişe-Tabela-Stand vs. Grafikerliği yaptım ve halen aktif olarak devam etmekteyim. Web sayfası adına logo tarzı ufak tefek işlerim oldu. İnternet sitenizi incelediğim için bütün bunları yazma gereği duydum. Referanslarımı isteğiniz doğrultusunda sunabilirim.
İyi çalışmalar dileğiyle

AhmetCPC @ hotmail.com