farmel logo çalışması

Logo Tasarımları - farmel logo çalışması Sponsorlu Bağlantılar unlu mamüller firması adına yapmış olduğum bir logo çalışmasıdır...

farmel logo çalışması
wmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wmaster

Webmaster / İstanbul

farmel logo çalışması

Alt 08-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

unlu mamüller firması adına yapmış olduğum bir logo çalışmasıdır
farmel logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

neoberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neoberg

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Alt 09-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk bakışta hoş görünüyor, özellikle font seçimini başarılı buldum fakat bana önemli bazı sorunları var gibi geldi.
Üstte kullandığınız başaklar hem uygulamada sorun çıkaracaktır hem de logonun geri kalan kısmına pek uyum sağlamamış gibi duruyor.
FARMEL yazısı, altında şeride tam otursa daha iyi olur gibi.
EKMEK yazısı da düzensiz şekilde logodaki diğer çizgilere temas ediyor. Bu da karmaşık bir görüntü oluşturuyor.
Bu mesajdan alıntı yap

wmaster

Webmaster / İstanbul

Alt 09-09-2011 #3
sagolun görüşleriniz benim için degerli üzerinde çalışacagm
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 09-09-2011 #4
bencede farmel yazısı altındaki şeridin kıvrımıyla yazılsaydı daha güzel olurdu. ekmek ise köşelere çok yaklaşmış sığmamış yerine rahatsız durmuş...belki farmel altındaki şeridiyle beraber biraz daha küçültülüp ekmek rahatlatılabilinir...bana kalırsa başaklar hiç olmasa yada kompozisyonu başka bir yerde değerlendirilse güzel olabilir... renk seçiminiz güzel başarılar dilerim farmel logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 09-09-2011 #5
İlk bakışta hoş görünüyor, özellikle font seçimini başarılı buldum fakat bana önemli bazı sorunları var gibi geldi.
Üstte kullandığınız başaklar hem uygulamada sorun çıkaracaktır hem de logonun geri kalan kısmına pek uyum sağlamamış gibi duruyor.
FARMEL yazısı, altında şeride tam otursa daha iyi olur gibi.
EKMEK yazısı da düzensiz şekilde logodaki diğer çizgilere temas ediyor. Bu da karmaşık bir görüntü oluşturuyor.
arkadaşa katılıyorum üzerinde biraz çalışırsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz bence
emeğinize sağlık iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

wmaster

Webmaster / İstanbul

Alt 11-09-2011 #6
sagolun tşkr ederim
Bu mesajdan alıntı yap
gencbeta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gencbeta

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-09-2011 #7
Güzel olmuş elinize sağlık. Diğer arkadaşların belirttiği gibi yazılar da dalgalı olsa daha da güzel olur. Tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap