Fatih Mobilya Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Fatih Mobilya Logo Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Fikirlerinizi bekliyorum...

fatiharslan7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatiharslan7

Baskıcı / Ankara

Alt 19-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fikirlerinizi bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"fm" bence böyle bir kısaltma yapmamalısınız radyoyu anımsatıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
muzzurr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzzurr(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 19-04-2009 #3
kedyy ye son derece katılıyorum direk radyoyu anımsatıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

fatiharslan7

Baskıcı / Ankara

Alt 19-04-2009 #4
Tavsiyeleriniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2009 #5
Tavsiyeleriniz?
Size tavsiyem öncelikle logoyu bırakıp sadece ambleme karar vermeniz ki eğer arasındaki farkı bilmiyorsanız şöyle açıklaya bilirim üstte kullandıgınız kırmızı şekil bir amblem aşağıdaki yazıysa bir logotyptetır. İkisi birleşince logoyu oluşturur.

Öncelikle logotype'ı kafandan silip sadece ambleme yogunlaşmalısın.. Unutmaki logolarda en önemli şeylerden bitanesi şekle bakınca konunun ne üzerine oldugunu anlamasıdır.. Bu şekle bakınca benim aklıma mobilya gelmedi ancak başlıgı okuduktan sonra acaba eski koltuk kenarlarındaki sprallikten mi yola çıkmış diye düşündüm.. Ama başlığı okumasam anlamazdım.. Bu yüzden önce amblemde ne vermek istediğine karar ver ve hem ablemin içine logotype koyup hemde altına açılımını logotype olarak eklemene gerek yok diye düşünüyorum

bu yüzden öncelikle fm i tamamen kaldırmayı dene.. ve amblemi bu şekilde mobilya sektöründen neyi anımsatabiliceğini nasıl bir şey kullanabiliceğinizi düşünün.. ve bu şekilde üstüne gittikten sonra .. logotype'a geçmenizi tavsiye ederim..

Çok uzun oldu sanırım Fatih Mobilya Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

fatiharslan7

Baskıcı / Ankara

Alt 19-04-2009 #6
Yok yok uzun değil iyi oldu bunları göz önünde bulundurup en yakın zamanda tekrar bir çalışma yapıp yayımlayacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
legendfatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır

legendfatih(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #7
kime sorarsan sor aynı şeyleri söyleyecektir.yorum yapan arkadaşlara bende katılıyorum. fm yi kaldırıp daha uygun bir yazı bulursan çok daha iyi olacağından eminim...
Bu mesajdan alıntı yap
mesutkoksal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesutkoksal

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 24-04-2009 #8
haddim olmayarak bir tavsiyede bulunayım. bana göre kırmızı taban yerine ahşap deseni kullansan vede fm de olmasa daha iyi olurdu.
Bu mesajdan alıntı yap

fatiharslan7

Baskıcı / Ankara

Alt 24-04-2009 #9
mesutkoksal estağfirullah bu tavsiyeni değerlendirip en kısa zamanda dediğin türde bir logo tasarlayacağım
Bu mesajdan alıntı yap