Fatsarehber Broşur kapağı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Fatsarehber Broşur kapağı Sponsorlu Bağlantılar Tamamen kendi tasarımım Yorumlarınız için sımdıden tesekkurler ellerinize sağlık...

have isimli Üye şimdilik offline konumundadır

have

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 28-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tamamen kendi tasarımım Yorumlarınız için sımdıden tesekkurler ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

birreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birreklam

Grafiker / Düzce

Alt 30-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ön Kapak alt bölümde kullandığınız silüet daha çok bir metropol'ü anımsatıyor. Görmedim ama Fatsa'da bu silüetin olabileceği bir panorama olduğunu sanmıyorum. Şehrinizin bilinen bir özelliğini (tarihi yapı, doğal güzellik vb.) ön plana çıkarsanız daha iyi olmaz mı?

Üç boyutlu karakter fazlası ile havada duruyor, üzerinde olduğu toprak parçasıda malesef durumu kurtarmıyor, ikisi beraber havada asılı gibiler. Bu imaj kullanılmak zorunda ise hiç olmazsa referans alınacak bir perspektif noktası oluşturulmalı.

Logo'da kullanılan yazı karakteri çok kötü, ( sanıyorum bu bir yerleşik bir font değil vektörel olarak çizim yapılmış.)

Arka kapak doldurulmalı.

Çalışma bütün olarak düzeltilecek / yeniden tasarlanacak hatalar barındırıyor. Ama önemlisi bu işin hangi mecra'da kullanılacağı! Eğer baskısı yapıalacak bir iş ise malesef tasarım yetersiz, ayrıca baskı esnasında problem yaşama ihtimali kuvvetli. Yok bu tasarım tamamı ile web ortamında kullanılacaksa, yukarıda sıraladığım eksikliklere yapılacak müdahele ile durum kotarılabilinir.

Yinede baştan tasarlamak ve sabırla çalışmak en iyisi.

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
strwbry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

strwbry(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2009 #3
Güzel bir çalışma olmuş ama eksikler var birreklam arkadaşımın dediği gibi. Arka planı (mavi) değiştirmelisin bence. Ayrıca şehrine özgü bir silüet kullansan daha uygun olur. Yaratılan dürbünlü karakteri çok beğendim. Ayrıca FatsaHaber.com yazısını ve renginide çok beğendim. Çalışmayı baştan yapmak yerine düzenlemeler yaparsan yeterli olur zannımca : ) Birde Şehir Rehberiniz yazısı altındaki beyaz bölümün ucunu bir yaprak gibi sivriltebilirsin. Bu benim şahsi fikrim, kesik bitimlerden hoşlanmıyorum : ) Eline sağlık başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 30-07-2009 #4
Çok çok sade kaçmış. İlk bakıldığında bir şey anlaşılmıyor. Ne olduğunu daha iyi belirtin görsel olarak.
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2009 #5
Çalışmada Bulunan İletişim Bilgileri:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.
Çalışmanızda bulunan iletişim bilgilerini (adres,telefon, e-mail, internet adresi ) blur tool ile kaldırıp, Fatsarehber Broşur kapağı butonu kullanarak tekrar yüklemeniz gerekmektedir...

İletişim bilgileri gizlenmiştir, lütfen bundan sonraki konularınızda daha dikkatli olunuz...
Bu mesajdan alıntı yap