fatura baskı isteği - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - fatura baskı isteği - İstanbul ...

dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 26-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fatura baskı isteği

İşin teslim alınacağı şehir: Ankara

Maliyet:

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 3-5 gün

İşle ilgili açıklama: Ankara dışındaki müşterilerimizin isteği üzerine fatura ve resmi evrak baskı isteklerini artık geri çevirmek istemiyoruz ve bu konuda özellikle istanbulda bize çözüm ortağı olacak maliye anlaşmalı bir matbaa ile çalışmak istiyoruz.

A4
3 renk tire renkli
10 cilt
1+2
asıl perforajlı olacak

fiyat teklifi almak istiyorum

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları fatura baskı isteği - İstanbul - fatura baskı isteği - İstanbul ya da fatura baskı isteği - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | fatura baskı isteği - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..