fatura ödeme merkezi için logo tasarımı yapılacaktır

Sonuçlanan İş İlanları - fatura ödeme merkezi için logo tasarımı yapılacaktır ...

yelis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yelis

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni açılacak fatura ödeme merkezi için logo tasarımı yapılacaktır. Bunun takibinde ise bütün kurumsalları yapılması istenecektir. İlginen arkadaşların detaylı bilgi p.m atmaları rica olunur.
Sponsor Links
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sepultura6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sepultura6

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2009 #3
ilanınızla ilgileniyorum
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(35)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2009 #4
Evimde İnternet üzerinden çalışabilecegim iş arıyorum.6 yıllık tecrübem var.çok iyi derecede Photoshop,CorelDraw kullanıyorum.Dergi,Broşür,logo,tabela.... masaüstü yayıncılıkla ilgili tecrübelerim var ayrıca 2 yerel dergi çıkarttım 1 yıl kadar ve şu anda acil freelance işe ihtyacım var. İlgilenenlerin özel mesaj ile ulaşmalarını rica ediyorum.
İşi siz neden yapmıyorsunuz?
yelis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yelis

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2009 #5
ben de sizler gibi bunu ücretlendirip öle önlerine sundum ama 2 ortaklı oldukları için 1 tanesi (yani fatura firması açcak olan ) bunu fazla buldu ve diğer firmayla aynı olsun diye düşündüğüm için benzer logolar yaptım malesef benimkini beyenmedi .... başka birine yaptırmayı düşünüyormuş Reklam firması sahibi patronumda başka birinden bu konuda görüşceklerini söleyince bende burda konu açarak en azından ortak bi karara varabileceklerini düşündü .. Ben burda konu açmasaydım dışardan yine biri bulunup ücret karşılığında bu işi yaptıracakları. Ben grafikerler netteki ücretlendirmeden yola gittim.
Sponsor Links
bubnov isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bubnov

Grafiker / Hatay

Alt 02-03-2009 #6
ben pm attım size görüşelim bu konuyu...fatura ödeme merkezi için logo tasarımı yapılacaktır
hakanbilgehan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanbilgehan

Grafiker / İstanbul

Alt 03-03-2009 #7
Merhaba. PM attim.
silgilicetvel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silgilicetvel

Grafiker / Kayseri

Alt 03-03-2009 #8
Ben pm atmıyorum işin içinde iş var huylandım doğrusufatura ödeme merkezi için logo tasarımı yapılacaktır))
6 yıllık bu işin içinde olan bir grafiker bir logoyu yapamamış olsun hayret beğendirinceye kadar yapmalı bir iki logo sunduktan sonra tamam sen yapamıyosun dışardan ücret karşılığı birine yaptıralım diyecek patron'da tanımıyorum bence arkadaşımız sizlerden aldığı örnekleri gösterecek ve çalışmayı beğenirlerse ona benzer bir çalışma yapacak sonrada yok yaptığını beğenmedik kusura bakma diyecek ücret felan olmayacak ben bu kanıdayım bilemiyorum yinede kişisel fikrimdir.
noob83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noob83

Sanat Yn. / İstanbul

bu çok saçma

Alt 03-03-2009 #9
Ben pm atmıyorum işin içinde iş var huylandım doğrusufatura ödeme merkezi için logo tasarımı yapılacaktır))
6 yıllık bu işin içinde olan bir grafiker bir logoyu yapamamış olsun hayret beğendirinceye kadar yapmalı bir iki logo sunduktan sonra tamam sen yapamıyosun dışardan ücret karşılığı birine yaptıralım diyecek patron'da tanımıyorum bence arkadaşımız sizlerden aldığı örnekleri gösterecek ve çalışmayı beğenirlerse ona benzer bir çalışma yapacak sonrada yok yaptığını beğenmedik kusura bakma diyecek ücret felan olmayacak ben bu kanıdayım bilemiyorum yinede kişisel fikrimdir.
çok haklısın arkadaşım bende huylandım cevap tatmin etmedi benide doğrusu.
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 03-03-2009 #10
Haklısınız; bu doğrultuda lütfen dikkatli olalım, konuyu açan şahşın verecegi bilgi ve güvenirlik doğrultusunda haraket edelim.
"Emeğe saygı"

Kolay gelsin.
Sponsor Links