fayansa baskı - İstanbul

Baskı Fiyat Teklifi - fayansa baskı - İstanbul ...

fayansa baskı - İstanbul
triology34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

triology34

Grafiker / İstanbul

fayansa baskı - İstanbul

Alt 19-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fayansa baskı

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: 46X46 mm fayanslara verecegim hazır gorselleri bastırmak istiyorum. Bu konuda ne tavsiye edersiniz? (Arkasına mıknatıs yapıştırılıp buzdolabı magneti yapmak istiyorum, yaklaşık 10 değişik gorselim var, çalışmasını daha tamamlamadım, ilk başta 200 adet yaptırmak istiyorum)

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: Ne kadar çabuk o kadar güzel

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları fayansa baskı - İstanbul - fayansa baskı - İstanbul ya da fayansa baskı - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | fayansa baskı - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
majestecan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

majestecan

Grafiker / Malatya

Alt 20-07-2012 #3
Mıknatıs o ebattaki fayansı taşımayacaktır. Biz malatyada Fayans baskı yapıyoruz ama görsellerin kaç renk olduğu fiyatı belirler. Ebat renk Altın yaldız Gümüş Cam Sirler olacak mı? bunlar Fiyatı belirler normal tek renk adet fiyatı 1,50 Tl iken Altın yaldız Oldumu 3 TL olur + Gümüş oldumu 5 TL olur bunların bilgisini verirsen daha net fiyat cıkartırız?
Bu mesajdan alıntı yap
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-07-2012 #4
sn majestecan

sanırım yalnış anladınız arkadaş 46mm yani 4.6 cm lik bi kareye baskı yaptırmak istemiş. onları magnetler gayet rahat bi şekilde taşıyabiliyo.
Bu mesajdan alıntı yap
umitlevend isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umitlevend

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 28-07-2012 #5
arayın yardımcı olurum
ümit levent
0534 698 39 37
Bu mesajdan alıntı yap
capuela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

capuela(37)

Webmaster / İstanbul

Alt 31-07-2012 #6
arayın görüşelim 212 667 46 55 Kargi reklam
Bu mesajdan alıntı yap
szr2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

szr2

Grafiker / Kayseri

Alt 25-08-2012 #7
vutek gs 3250 uv baskı makinamız var 5cm e kadar her türlü malzemeye baskı yapabiliriz...ayrıntılı bilgi için
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 28-08-2012 #8
Dusrt 750 Uv Baskı (7cm Kalınlıgında her türlü malzemeye baskı yapılabilir. CMYK + Whıte)

REREKLAM
Akçay Cad.No:135 Gaziemir / İzmir
Tel: 232-2641963 / 232-2648220
/
Bu mesajdan alıntı yap