feaahand- resim import olmuyor, bütün katalog çalışmam bozuldu yardım lütfen

Freehand - feaahand- resim import olmuyor, bütün katalog çalışmam bozuldu yardım lütfen Sponsorlu Bağlantılar 3 gündür hazırladığım katalog çalışması bozuldu.işin garip tarafı kopyalardada aynı hatayı veriyor. resimler bir açtığımda görünüyor, bir sonraki açılışta bazıları görünüyor, herhangi bir resim import edemiyorum. bozuk resimleri ...

ebural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebural

Grafiker / Kocaeli

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3 gündür hazırladığım katalog çalışması bozuldu.işin garip tarafı kopyalardada aynı hatayı veriyor. resimler bir açtığımda görünüyor, bir sonraki açılışta bazıları görünüyor, herhangi bir resim import edemiyorum. bozuk resimleri değiştirmek istiyorum change etmiyor. bilgisi olan bir arkadaş varsa lütfen yardım etsin.

çalışmanın linki altta.

RapidShare: Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmanızda sorun yok... düzgün bir şekilde açılıyor sorunsuz olarak... sadece bir resmi eklememişsiniz onu soruyor o kadar...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #3
Resimleriniz embedlerseniz sorun çıkmaz..Tüm resimleri ve Fh. uzantınızı tek bir klasöre toplamalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #4
sorununu hallettimi acabafeaahand- resim import olmuyor, bütün katalog çalışmam bozuldu yardım lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
ebural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebural

Grafiker / Kocaeli

Alt 20-04-2009 #5
halledemedim. çünkü çalışmayı başka bilgisayardada açmaya çalışıyorum fakat aynı hata ile karşılaşıyorum. ilk sayfanın zemininde yeralması gerekn resim görünmüyor. başka bir isimde çalışmaya ekleyip değiştirmek istiyorum fakat resimde alamıyorum çalışmanın içerisine.
Bu mesajdan alıntı yap
ccckezman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ccckezman

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 21-04-2009 #6
sen resmi silmissin heralde bu yuzden olabilirmi yada resmi baska klasöre koydun
Bu mesajdan alıntı yap

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2009 #7
halledemedim. çünkü çalışmayı başka bilgisayardada açmaya çalışıyorum fakat aynı hata ile karşılaşıyorum. ilk sayfanın zemininde yeralması gerekn resim görünmüyor. başka bir isimde çalışmaya ekleyip değiştirmek istiyorum fakat resimde alamıyorum çalışmanın içerisine.
zemindeki resmin görünmemesi normal çünkü dosyadan 1102018_48593920.jpg isimli resim çıkmadı...
Bu mesajdan alıntı yap
user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-04-2009 #8
Bu sorunla karşılaşmamak için en güzeli file/collect for output seçeneğini kullanmak. Böylece sorunsuz bir şekilde dosyanızı açabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-04-2009 #9
zemindeki resmin görünmemesi normal çünkü dosyadan 1102018_48593920.jpg isimli resim çıkmadı...
jpg dosyasının çalışmada ne işi var...
Bu mesajdan alıntı yap

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2009 #10
jpg dosyasının çalışmada ne işi var...
nasıl anlamadım...

eğer bu sorunuz bana ise bunu bana değil işin sahibine sormalısınız... resimlerden eksik olanı belirttim... uzantısı jpg miş, eps miş, tif miş orası beni ilgilendirmez...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları