Feather sorunu ! Yardım lütfen...

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Feather sorunu ! Yardım lütfen... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Photoshopta iki gündür bir seçili alanı kesmek veya çoğaltmak istediğim zaman featheri en düşük bile yapsam kenarları sinir bozacak şekilde yumuşak çıkıyor. Bir türlü düzeltemedim. Dekupelerim hep ...

bika isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bika(38)

Grafiker / Antalya

ünlem

Alt 18-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Photoshopta iki gündür bir seçili alanı kesmek veya çoğaltmak istediğim zaman featheri en düşük bile yapsam kenarları sinir bozacak şekilde yumuşak çıkıyor. Bir türlü düzeltemedim. Dekupelerim hep hatalı olmaya başladı. Bilgisi olan arkadaşlardan bunun çözümü hakkında acil destek istiyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar Photoshopta iki gündür bir seçili alanı kesmek veya çoğaltmak istediğim zaman featheri en düşük bile yapsam kenarları sinir bozacak şekilde yumuşak çıkıyor. Bir türlü düzeltemedim. Dekupelerim hep hatalı olmaya başladı. Bilgisi olan arkadaşlardan bunun çözümü hakkında acil destek istiyorum..
Hangi araç ile çalışıyorsunuz? Örnk: Lasso Tool, Pen Tool, Rectangular Marquee Tool?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

bika(38)

Grafiker / Antalya

Alt 18-10-2011 #3
Hepsinde aynı sonucu alıyorum

Volkan Bey alakanıza teşekkür ederim. Sanırım sorunum çözüldü. Özellikle pen tool dayken make selection dediğim zaman orada feather 5 değeri kalmıştı düzelttim. Yoğunluktan bazen insan bildiğini de unutuyor. Meşgul ettiğim için özür dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-10-2011 #4
Hepsinde aynı sonucu alıyorum
Feather sorunu !  Yardım lütfen...

Yukarıdaki görselde kırmızı ok işareti ile göstermiş olduğum Feather değeri sizde kaç? (Eminim ki yüksek bir değerdir?)

Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 18-10-2011 #5
@VolkanTEKiN CS3 Mü Kullanıyorsunuz Neden =)
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-10-2011 #6
@VolkanTEKiN CS3 Mü Kullanıyorsunuz Neden =)
Konu ile alakalı değil fakat; neden olmasın?

Bu mesajdan alıntı yap

bika(38)

Grafiker / Antalya

Alt 18-10-2011 #7
Volkan Bey alakanıza teşekkür ederim. Sanırım sorunum çözüldü. Özellikle pen tool dayken make selection dediğim zaman orada feather 5 değeri kalmıştı düzelttim. Yoğunluktan bazen insan bildiğini de unutuyor. Meşgul ettiğim için özür dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 18-10-2011 #8
Konu ile alakalı değil fakat; neden olmasın?
Sebebini Öğrenebilirmiyim Peki CS3 ün ne gibi avantajları ve dezavantajları var merakımdan soruyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-10-2011 #9
Sebebini Öğrenebilirmiyim Peki CS3 ün ne gibi avantajları ve dezavantajları var merakımdan soruyorum.
Açıkcası bir programın üst versiyonundaki değişikliklerin gerekli olduğunu bilsem de kullanmadığım bir çok fonksiyonun benim için değerli olmadığını da ifade etmem gerekir.

CS3 ihtiyaçlarımı karşılayan bir sürümdür. Şu anlık CS3 kullanmayı bıraktıracak bir sorun ya da yetersizlik ile karşılaşmadım. Benim için bu sebepler yeterlidir.

Bu mesajdan alıntı yap

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 18-10-2011 #10
Açıkcası bir programın üst versiyonundaki değişikliklerin gerekli olduğunu bilsem de kullanmadığım bir çok fonksiyonun benim için değerli olmadığını da ifade etmem gerekir.

CS3 ihtiyaçlarımı karşılayan bir sürümdür. Şu anlık CS3 kullanmayı bıraktıracak bir sorun ya da yetersizlik ile karşılaşmadım. Benim için bu sebepler yeterlidir.
Peki 3d Olayına Ne Diyorsunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları