FEMIN MARKET - Logo Çalışmalarım

Kartvizit Tasarımları - FEMIN MARKET - Logo Çalışmalarım ...

coldnodia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coldnodia(33)

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Dosya16

Alt 13-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bayanlara yönelik aksesuarların satışı amacıyla açılan bir internet-pazarlama sitesi için hazırlanan logo yarışmasına katıldığım 4 çalışmam.
1.Çalışmam
2.Çalışmam
3.Çalışmam
4.Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 15-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu femin market ne satıyor ? FEMIN MARKET - Logo Çalışmalarım Kozmetik ? silver ? Çiçek ? çözemedim bayan aksesuarına yönelik bir firma gibi durmuyor logolarda. hani elmas şekli olan logona okey dicem ama oda çok kaba durmuş estetik yok kusura bakma
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 15-03-2011 #3
feministlerrrr FEMIN MARKET - Logo Çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap

coldnodia(33)

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Alt 16-03-2011 #4
bu femin market ne satıyor ? FEMIN MARKET - Logo Çalışmalarım Kozmetik ? silver ? Çiçek ? çözemedim bayan aksesuarına yönelik bir firma gibi durmuyor logolarda. hani elmas şekli olan logona okey dicem ama oda çok kaba durmuş estetik yok kusura bakma
Eleştiri amacıyla çalışmaları buraya koyudğum için, yaptığın yorumları ciddiye alarak okuyorum.
Ancak 2 logoda kullandığım çiçek unsuru, bayanların narin olması ve çiçeklerin güzel görünüşüyle bayanlarınkini bağdaştırdığım için kullandım.

Logolarımda direk 1.gözlemle ulaşılabilecek objeler kullanmak bana pek uymuyor.yani; kadın vektörleri kullanmak, ya da firmanın satışını yaptığı ürünler kullanmak pek istediğim çalışmalar değil.Çağrışımları kullanmak daha yapmak istediğim tasarımlar.
teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
neskali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neskali

Webmaster / İstanbul

Alt 17-03-2011 #5
ben 2.logo diyorum 3. de güzel bence tabi..
Bu mesajdan alıntı yap
gani_gani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gani_gani

Grafiker / Gaziantep

Alt 19-03-2011 #6
Eleştiri amacıyla çalışmaları buraya koyudğum için, yaptığın yorumları ciddiye alarak okuyorum.
Ancak 2 logoda kullandığım çiçek unsuru, bayanların narin olması ve çiçeklerin güzel görünüşüyle bayanlarınkini bağdaştırdığım için kullandım.

Logolarımda direk 1.gözlemle ulaşılabilecek objeler kullanmak bana pek uymuyor.yani; kadın vektörleri kullanmak, ya da firmanın satışını yaptığı ürünler kullanmak pek istediğim çalışmalar değil.Çağrışımları kullanmak daha yapmak istediğim tasarımlar.
teşekkürler.
ne demek istediğini anlayamadım. eğer market kozmetik ürünleri veya bayan aksesuarları satıyorsa uygun düşünce. Ama normal marketse bu logolar ciddi anlamda ters tepebilir.
Bu mesajdan alıntı yap

coldnodia(33)

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Alt 19-03-2011 #7
ne demek istediğini anlayamadım. eğer market kozmetik ürünleri veya bayan aksesuarları satıyorsa uygun düşünce. Ama normal marketse bu logolar ciddi anlamda ters tepebilir.
bu market bayan aksesuarları,kozemtik ürünleri satıyor, bu firmanın logosunu çalışırkende; bir bayan yüz-vücut vb vectörleri kullanmayı tercih etmedim.yani firma bayanlarla ilgili hemen bayan resmi koyayım durumu oluyor "firmayla alakalı ilk çağrışım".Ondan ziyade bu logolarda bayanların ilgisini çekebilecek ve bayanlara çağrışım yapabilecek yönlerden yapmayı istedim.örnek çiçek vektörleri,daha sade ve net fontlar.

Genel anlamda olmasada bu logo çalışmalarında düşüncem bu oldu, gerçi bu logolarla katıldığım yarışmada derece alamadım, yanılıyor da olablirim, ....sanırım, .....galiba :smile:
Bu mesajdan alıntı yap