Fenmatya Soru Kitapçığı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Fenmatya Soru Kitapçığı Sponsorlu Bağlantılar İstanbul Anafen Okulları ''FENMATYA'' 1. Fen ve Matematik Yarışması 5,6,7. Sınıflar Soru Kitapçığı...

Fenmatya Soru Kitapçığı
grafikersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikersin

Sanat Yn. / İstanbul

Fenmatya Soru Kitapçığı

Alt 02-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Anafen Okulları
''FENMATYA''
1. Fen ve Matematik Yarışması 5,6,7. Sınıflar Soru Kitapçığı

Fenmatya Soru Kitapçığı

Fenmatya Soru Kitapçığı

Fenmatya Soru Kitapçığı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

herrrosss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

herrrosss

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
süper olmuş eline sağlıkFenmatya Soru Kitapçığı Pembeyi tercih ederim ama muhtemelen turuncuyu beğenecekler.
Bu mesajdan alıntı yap
pacp10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2008 #3
Aslında senin daha önceki işlerindeki çizgilerini taşıyan bir çalışma genel olarak güzelde ama rahatsız edici birşey var ki oda sade gibi görünmesine rağmen çok karışık duruyor gibi geldi bana arkadaşım. Sağ üst köşedeki yazı ve sağ alttaki logo çok güzel oturmuş. Ama çerçeveler, elma, elmanın arkasındaki sayılar, şekiller... Senin çalışmalarnı hayranlıkla izleyen bir meslektaşın olarak bunları belirtmek istedim.

Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anka

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2008 #4
Kusursuz bir çalışma elinize sağlık.

Sadece acaba "mat" ve "ya" farklı font olsalar daha mı iyi olurdu diye içimden geçti..
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 02-05-2008 #5
7 güzel olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap
ordinaryus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ordinaryus

Grafiker / Denizli

Alt 02-05-2008 #6
çok güzel olmuslar emegıne saglık
Bu mesajdan alıntı yap
komsukizi105 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

komsukizi105

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2008 #7
bence de çok hoş ilk bakışta turuncu ii geliyo ama ben en alttaki derim ve onu asker yeşili ama parlak sarısı %100 olan bi yeşil olarak gördüm birden ve bu soru kitapçığı başlığının üstündeki turuncu hoş olur...

Ama yine de süper
Bu mesajdan alıntı yap

grafikersin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-05-2008 #8
süper olmuş eline sağlıkFenmatya Soru Kitapçığı Pembeyi tercih ederim ama muhtemelen turuncuyu beğenecekler.
Teşekkür ederim...
Arkadaşlar bu üç tasarımda basıldı ve 5. 6. ve 7. sınıflar soru kitapçığı kapağı olarak kullanıldı.

Aslında senin daha önceki işlerindeki çizgilerini taşıyan bir çalışma genel olarak güzelde ama rahatsız edici birşey var ki oda sade gibi görünmesine rağmen çok karışık duruyor gibi geldi bana arkadaşım. Sağ üst köşedeki yazı ve sağ alttaki logo çok güzel oturmuş. Ama çerçeveler, elma, elmanın arkasındaki sayılar, şekiller... Senin çalışmalarnı hayranlıkla izleyen bir meslektaşın olarak bunları belirtmek istedim.

Saygılar
Teşekkür ederim...
pacp10 Anafen Okullarının genel kurumsallığa bağlı kalarak yaptım tasarımları, Bu organizasyonda ilk tasarım afişti, afişte 3 farklı tasarım sonunda seçilenin çizgilerinde diğer tasarımları yaptım.

Kusursuz bir çalışma elinize sağlık.

Sadece acaba "mat" ve "ya" farklı font olsalar daha mı iyi olurdu diye içimden geçti..
Teşekkür ederim...
Fenmatya Soru Kitapçığı FenMatya'nın logosu...

7 güzel olmuş..
Teşekkür ederim...

çok güzel olmuslar emegıne saglık
Teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
federal046 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

federal046

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 02-05-2008 #9
tasarım açısından hoş bir çalışma tebrik ederim, ama 2. ve 3. de renk le oyynama yerine çalışma mizampajı üzerinde uğraşsan değişik ürünler çıkacanı tamin ediyorum.

emeğe saygı / başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

grafikersin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 03-05-2008 #10
bence de çok hoş ilk bakışta turuncu ii geliyo ama ben en alttaki derim ve onu asker yeşili ama parlak sarısı %100 olan bi yeşil olarak gördüm birden ve bu soru kitapçığı başlığının üstündeki turuncu hoş olur...

Ama yine de süper
Teşekkür ederim...
Bu üç çalışmada basıldı arkadaşlar... Fenmatya Soru Kitapçığı

tasarım açısından hoş bir çalışma tebrik ederim, ama 2. ve 3. de renk le oyynama yerine çalışma mizampajı üzerinde uğraşsan değişik ürünler çıkacanı tamin ediyorum.

emeğe saygı / başarılar...
Teşekkür ederim...
Bu üç çalışmada basıldı arkadaşlar... Fenmatya Soru Kitapçığı
Ama sanırım kimse açıklamaları dikkatli okumuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
fenmatya