Fethiye'de ikamet eden grafiker arıyoruz

İş Veren İlanları - Fethiye'de ikamet eden grafiker arıyoruz ...

mustaf_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustaf_

Grafiker / Muğla

Alt 16-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Coreldraw ve Photoshopa hakimiyeti yüksek, Muğla'nın Fethiyeilçesinde ikamet eden grafiker aramaktayız.
  • Yaratıcı fikirler ortaya koyabilen
  • Müşteriyle iletişimi sağlayabilecek
  • İş takibinde bulunabilen

Firma İsmi: Pınar Ofset
Adres: 501 sokak demirci işhanı no:8 fethiye/MUĞLA
Tel: 0.532 792 73 74 (Mustafa KIRÇIL)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Fethiye'de ikamet eden grafiker arıyoruz veya Fethiye'de ikamet eden grafiker arıyoruzsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

mustaf_

Grafiker / Muğla

Alt 17-03-2010 #3
Coreldraw ve Photoshopa hakimiyeti yüksek, Muğla'nın Fethiyeilçesinde ikamet eden grafiker aramaktayız.
Yaratıcı fikirler ortaya koyabilen
Müşteriyle iletişimi sağlayabilecek
İş takibinde bulunabilen
ilgilenen arkadaslar ozelden yazsın
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 17-03-2010 #4
Yaratıcı fikirler ortaya koyabilen
Müşteriyle iletişimi sağlayabilecek
İş takibinde bulunabilen
ilgilenen arkadaslar ozelden yazsın
Maalesef özel mesaj sadece özel üyeler içindir.

Fethiye ilçesinde aradığınız gibi yaratıcı fikirler sunabilen ve oranın müşterileryle iletişim sağlayabilecek iş takibinde bulunacak disiplinli, özverili birini ne yazıkki bulamassınız heleki maaş ve sigorta yetersizse ben şahsen fethiye'de kısa bir süreliğinede olsa orda çalışmış biri olarak söylüyorum.

Bence kendiniz yaratıcı olun bişeyler yapmaya kalkışın yoksa bulamıyacağınızdan eminim.
Bu mesajdan alıntı yap
strangerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

strangerz

Grafiker / Edirne

Alt 18-03-2010 #5
Merhaba Şu an bulunduğu şehrin neredeyse tüm tasarımlarını yapan büyük bir gazetenin reklam departmanında halen sorumlu olarak çalışmaktayım. Mail adresi ya da telefon öğrenebilir miyim ?
Bu mesajdan alıntı yap
erkan_nwo_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkan_nwo_

Grafiker / Muğla

Alt 21-07-2010 #6
merhaba mustafa bey eylül ayı itibariyle Fethiye de reklam hizmetleri konusunda çalışmayı düşünüyorum meslekte çıraklıktan yetişmeyim kariyerimin 9.yılındayım CorelDARW a hakimim photoshop' da henüz öğrenim aşamasındayım kendimi geliştirmeye çalışıyorum fırsatını buldukça. Grafik, Serigraf Baskı, Gestetner, Ploter Kesim, Tabela İşleri ve müşteri ilişkileri konusunda meslekte geçen her yılın ayrı bir tecrübesine sahip olduğumu düşünüyorum. 2008 - 2010 yıllarında Datça 'da Üniversite eğitimimi tamamladım şuan memleketim olan İzmir'in Tire ilçesindeyim Eylül ayı gibi de Fethiye'de hayatıma devam etmeye karar verdim sizlerle çalışabilmek için görüşmek isterim Ağustos ayı içinde Fethiye'ye fizibilite için geleceğim eğer uygunsa görüşmek isterim
Bu mesajdan alıntı yap
erkan_nwo_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkan_nwo_

Grafiker / Muğla

Alt 21-07-2010 #7
Erkan Oral 0534 207 70 72
Bu mesajdan alıntı yap

mustaf_

Grafiker / Muğla

Fethiye'de çalışacak grafikte araniyor

Alt 14-01-2011 #8
Fethiye'de matbaada çalışacak grafiker aranıyor. ilgilenenler buradan ulaşsın, cevapları forumdan kontrol edemiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

mustaf_

Grafiker / Muğla

Alt 14-01-2011 #9
İlan gunceldir
Bu mesajdan alıntı yap