FethiyeGrup Logo Çalışması

Logo Tasarımları - FethiyeGrup Logo Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar işin içinden çıkamadım birde size danışayım dedim ben böyle bi logo yaptım bi firmaya. firmanın içeriği biraz kalabalık karıştırdım biraz bu çıktı ortaya.:tongueout: ( hırdavat, kapı ...

aoks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aoks

Grafiker / Muğla

Dosya15

Alt 02-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar işin içinden çıkamadım birde size danışayım dedim ben böyle bi logo yaptım bi firmaya. firmanın içeriği biraz kalabalık karıştırdım biraz bu çıktı ortaya.:tongueout: ( hırdavat, kapı çeşitleri, orman ürünleri, makina ) üzerine firma FethiyeGrup Logo Çalışması1:

Resimi gördünüz şimdi sizden ricam :angel: değerli yorumlarınız, önerileriniz, fikirleriniz.. her türlü görüş ve yoruma açığım şimdiden teşekkürler. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence önce siyah zeminden kurtul, ve okadar çok dişli çark kullanmana gerek yok derim.
Birtane çarkın içine testereyi koy, kapıyada gerek yok kanımca birde böyle dene en azından kalabalıktan kurtulursun. Her yaptığı işe göre bir amblem koyarsan oooooo.

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
serk002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serk002

Sanat Yn. / Balıkesir

Alt 02-07-2010 #3
çok kalabalık görünüyor renklerde çok göz alıyor. fethiye grup yazısının rengini farklı yapabilirsin ama bana kalırsa yeniden tasarla dişli, kapı bunlardan kurtulmaya çalış klasik şey bunlar çünkü...
Bu mesajdan alıntı yap

aoks

Grafiker / Muğla

Alt 02-07-2010 #4
Bence önce siyah zeminden kurtul, ve okadar çok dişli çark kullanmana gerek yok derim.
Birtane çarkın içine testereyi koy, kapıyada gerek yok kanımca birde böyle dene en azından kalabalıktan kurtulursun. Her yaptığı işe göre bir amblem koyarsan oooooo.

Saygılar.
Teşekkürler... Çok haklısın..
Acı ama gerçek FethiyeGrup Logo Çalışması Onları bi şekilde birleştirmek zorundayım:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2010 #5
Gereğinden fazla karışık bir çalışma renk seçimi uyumsuz ve başarısız

Firmanın portalı geniş diye illaki tüm ürünleri logoya dahil etmek zorunda hissetme kendini..

Sade şık anlaşılır birşey olmasını her zaman ön planda tut eminim daha başarılı şeyler çıkacaktır ortaya kolay gelsin FethiyeGrup Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-07-2010 #6
logo tanımlarını bir kez daha okumanızı tavsiye ederim. Çalışma iyi olur kötü olur o başka. Ama bu kesinlikle bir logo değil. Lütfen biraz daha üstünde çalışın.
Bu mesajdan alıntı yap

aoks

Grafiker / Muğla

Alt 02-07-2010 #7
çok kalabalık görünüyor renklerde çok göz alıyor. fethiye grup yazısının rengini farklı yapabilirsin ama bana kalırsa yeniden tasarla dişli, kapı bunlardan kurtulmaya çalış klasik şey bunlar çünkü...

Teşekkürler...
Söylediklerini dikkate alacağım.

Gereğinden fazla karışık bir çalışma renk seçimi uyumsuz ve başarısız

Firmanın portalı geniş diye illaki tüm ürünleri logoya dahil etmek zorunda hissetme kendini..

Sade şık anlaşılır birşey olmasını her zaman ön planda tut eminim daha başarılı şeyler çıkacaktır ortaya kolay gelsin FethiyeGrup Logo Çalışması

Teşekkürler...
Çalışma sadece biri için olsa emin olun daha farklı şeyler çıkabilirdi farkındayım fakat yetersiz kaldım birleştirme konusunda...

logo tanımlarını bir kez daha okumanızı tavsiye ederim. Çalışma iyi olur kötü olur o başka. Ama bu kesinlikle bir logo değil. Lütfen biraz daha üstünde çalışın.

Teşekkürler...
Logonun ne demek yada ne iş gördüğünü biliyorum sanırım ama dediğim gibi birbirinden ayrı daldaki bu işin tek bir çatıda toplanması istendi. ben ilk bunu düşündüm yaptım ve burada paylaşıp hem yorumlarınızı hemde nasıl daha farklı birşey yapabilirim fikirlerinizi almak istedim. yani başka bi çalışma olacak tabiki haliyle. bu yoldamı yoksa daha farklı bir yolmu konu birazdaha bunu anlatıyor bence. Sizde lütfen resmin altındaki notumu okuyun:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 03-07-2010 #8
Bu yaptığınız çalışmanın logotype olduğundan eminmisiniz?

Mesleğinize'de grafiker olduğunuzu belirtmişiniz siz grafiker olduğunuzdan eminmisiniz?

Bemim fikrimce yapamayacağınız tasarım işlerini firmalara yapacağınızı ifade etmeyiniz.

Daha büyük bir uğraş, çaba ve emek sarfettikten sonra firmalara veya şahıslara iş teklifinde bulununuz.
Bu mesajdan alıntı yap
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-07-2010 #9
ah bu iş verenler yok mu bu iş verenler.şirket içeriği seçere resmenFethiyeGrup Logo ÇalışmasıDFethiyeGrup Logo Çalışması ya sende değil suç biliyorum.düşünce iyi hepsini birleştirmek istemişssin şirketin özünü verebilmek için ama daha sade ve renk uyumu içide olan ögeleri kullanırsan daha iyi olacağı kanaatindeyim.kolaygelsin.
Bu mesajdan alıntı yap