fh den ps ye copy paste sorunu

Freehand - fh den ps ye copy paste sorunu ...

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar freehand den kopyalayıp direk ps ye yapıştırmak istediğimde "could not complete the paste command because the parser module cannot parse the clipboard" diye bir hata veriyor, ai den yapıştırabiliyorum veya farklı pc lerde aynı sürüm fh ve ps kullanarakda bu işlemi yapabiliyorum ama benim bilgisayarımda olmuyor ve bu hata çıkıyor karşıma acaba ayarlarımla ilgili bir problemmi var bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tanmac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanmac(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba, Freehand'de "copy" yerine edit menüsünden "copy special" kullanarak yapabilirsiniz. Açılan pencerede EPS seçmeniz gerekiyor. Daha sonra PS'ye yapıştırabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
oslemme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oslemme

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2009 #3
benimde derdim aynıydı cok tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap

oslemme

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2009 #4
tesekkur ettim, ama yine sonuç aynı bir ise yaramadı, paste komutu aktif değil o nedenle yapıstıramiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

oslemme

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2009 #5
ben ai'ye de yapıstıramıyorum, lutfen yardımmmmm
Bu mesajdan alıntı yap
tanmac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanmac(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2009 #6
ben ai'ye de yapıstıramıyorum, lutfen yardımmmmm
oslemme problemin aynı olduğuna eminmisin? Yani "could not complete the paste command because the parser module cannot parse the clipboard" hatası veriyormu. Ve sadece freehanddenmi yapıştıramıyorsun, yoksa illustrator ve ps arasındada aynı sorun var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

oslemme

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2009 #7
"could not complete the paste command because the parser module cannot parse the clipboard" hatası veriyor, dediginiz gibi, ve sadece freehandde olan bir dokumanda bu sorunu yasiyorum. aideki bir dokumanı denemedim ps icin. ama o freehand dokumanını ai ye yapistiriyorum sonra tekrar ps ye yapistirmak istesemde yine aynı hatayı veriyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-10-2009 #8
çok teşekkür ederim benim için büyük bir sorundu bu hallettim şimdi copy special den eps ile olmadı amaeps for photoshop seçeneği ile halloldu.
tekrar teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap