FH MX Adobe Distiller 9 Postscrip ayarları?

Freehand - FH MX Adobe Distiller 9 Postscrip ayarları? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba FH MX ile pdf almak istiyorum postscript ile Adobe Distiller 9 için Postscrip ayarlarını bilen varmı yardımcı olabilir mi?...

epica isimli Üye şimdilik offline konumundadır

epica

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba FH MX ile pdf almak istiyorum postscript ile Adobe Distiller 9 için Postscrip ayarlarını bilen varmı yardımcı olabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

epica isimli Üye şimdilik offline konumundadır

epica

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kimse bilmiyormu ? :S
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-03-2010 #3
Postscrip EPS çevirdikden sonra Adobe Distiller 9 dan PDF çıkart
Bu mesajdan alıntı yap
Slaytanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Slaytanic

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2010 #4
Merhaba FH MX ile pdf almak istiyorum postscript ile Adobe Distiller 9 için Postscrip ayarlarını bilen varmı yardımcı olabilir mi?
Mac mi kullanıyosun pc mi?Eğer mac ise bir postscript yazıcı dosyası ile distiller ayar dosyası gerekiyor.Ben öyle yapıyorum br sorun çıkmadı.Şuan evdeyim özelden mesaj atarsan yarın eklerim dosyaları buraya mac içinse tabi.
Bu mesajdan alıntı yap