fh11

Freehand - fh11 Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar fh11 de cok sınır olduğum bi sey var. o da isin grubunu bozmadan hiçbirseyi convert edemıyorum....

fh11

fh11

Alt 28-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar fh11 de cok sınır olduğum bi sey var. o da isin grubunu bozmadan hiçbirseyi convert edemıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 28-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evt iste bu soruna kesin ve hataya yer vermeyecek bir cözüm find&replace den font u seciyorsunuz, belgenizdeki tüm fontlari seciyor ve sonra shift+elma+p yapıyorsunuz. bu kadar kolay ve hata payi sifir
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2008 #3
Bazı fontlar freehand de türkçe ve sorunsuz gibi görünür.. Ancak convert edildiği zaman türkçe karakterler bozulur... bu açıdan convert ettikten sonra fontları şöyle bi gözden geçirmek faydalı olur... Bir ikinci hususta, convert ettikten sonra fontlar otomatik olarak overprint olabiliyor... bunlarada dikkat etmek gerekir... bu açıdan hiç bir zaman sıfır hata dememekte fayda vardır...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-04-2008 #4
Bazı fontlar freehand de türkçe ve sorunsuz gibi görünür.. Ancak convert edildiği zaman türkçe karakterler bozulur... bu açıdan convert ettikten sonra fontları şöyle bi gözden geçirmek faydalı olur... Bir ikinci hususta, convert ettikten sonra fontlar otomatik olarak overprint olabiliyor... bunlarada dikkat etmek gerekir... bu açıdan hiç bir zaman sıfır hata dememekte fayda vardır...
sifir hata su acidan, belgenizde convertsiz hicbir yazi kalmiyor, diger hususlarda söylediklerinize katiliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fh11