Fidanelli Deri giyim Mağazası logo çalışmam

Logo Tasarımları - Fidanelli Deri giyim Mağazası logo çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Bu çalışma deri giyim mağazasının logosu olacak fidanelli isminde bir mağaza. Resim neden gözükmüypr arkadaşlar bir türlü anlamadım form daki anlatılanlar gibi yaptım ama.. Yinede linke tıklayınca görünüyor. ...

camareman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

camareman

Grafiker / Muğla

Alt 27-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu çalışma deri giyim mağazasının logosu olacak fidanelli isminde bir mağaza.

Resim neden gözükmüypr arkadaşlar bir türlü anlamadım form daki anlatılanlar gibi yaptım ama.. Yinede linke tıklayınca görünüyor. Destekleriniz için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hasansubasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasansubasi

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım logada cağrışım ve bir estetik göremedim logo üzerinde biraz çalış bence kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

camareman

Grafiker / Muğla

Alt 27-06-2008 #3
Teşekkürler arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2008 #4
Ortadaki şekil deriyi anımsatabilecek şekilde değiştirilebilir. Fontlarda değişiklik yaparak daha güzel sonuçlar elde edebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
omerayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerayar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 27-06-2008 #5
konuyu çağrıştırmıyor...başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
dubster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dubster

Webmaster / Hatay

Alt 29-06-2008 #6
Resime Bakan Bir Arkadaş Deri Firması İçin Değilde Fidan İle İlgili Bir Konu İçin Yapılmış Diye DüşünürFidanelli Deri giyim Mağazası logo çalışmam Biraz Daha Çalışmalısın
Bu mesajdan alıntı yap

camareman

Grafiker / Muğla

Alt 30-06-2008 #7
sağolun arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2008 #8
şekil üzerinde biraz oynama yaparsan gayet güzel olur
veya bi deri işareti var istersen onun kesitiyle ilgili bi çalışma yap
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 01-07-2008 #9
ben senin çalışmanda şuanda üç ayrı logo görüyorum diyebilirim. çünkü birbirinden okadar bağımsız duruyorki parçalar sanki 3 logoyu alt alta dizmişsin. en altta yazan uzantı birkere firma isminden küçük olmalı. çünkü yapılan iş veya ünvan firma ismiyle aynı ebatta olursa firma ismi işin gölgesinde kalır. ayrıca çizdiğin şekli küçültüp fidanellinin başına veya sonuna almanı tavsiye ederim. çizimi yaparken neyi düşündüğünü bilmediğim için sana deri çiz şunu çiz demeyecem. zaten bir firmaya logo yaparken adam deri üretiyor diye illa deri koyulmaz logoya. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2008 #10
ben senin çalışmanda şuanda üç ayrı logo görüyorum diyebilirim. çünkü birbirinden okadar bağımsız duruyorki parçalar sanki 3 logoyu alt alta dizmişsin. en altta yazan uzantı birkere firma isminden küçük olmalı. çünkü yapılan iş veya ünvan firma ismiyle aynı ebatta olursa firma ismi işin gölgesinde kalır. ayrıca çizdiğin şekli küçültüp fidanellinin başına veya sonuna almanı tavsiye ederim. çizimi yaparken neyi düşündüğünü bilmediğim için sana deri çiz şunu çiz demeyecem. zaten bir firmaya logo yaparken adam deri üretiyor diye illa deri koyulmaz logoya. kolay gelsin
% 90 lık kısmına aynen katılıyorum ama deri şekli konusunda değil çünkü o sektörü anımsatacak çok fazla malzeme yok yani neredeyse bütün yollar oraya çıkıyorFidanelli Deri giyim Mağazası logo çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışmam, deri, giyim, logo, mağazası