Fikirist İstanbul 2010 Afiş Yarışması Sonuçları

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - Fikirist İstanbul 2010 Afiş Yarışması Sonuçları Sponsorlu Bağlantılar İstanbul’un 2010’da Avrupa Kültür Başkenti olmasını bir afişle anlatmanız istense nasıl bir afiş hazırlardınız? Fikirist Yarışması ’na katılan fikir sahibi sanatçılar İstanbul’u düşündü ve 10 fikir finale kaldı. ...

mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 13-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’un 2010’da Avrupa Kültür Başkenti olmasını bir afişle anlatmanız istense nasıl bir afiş hazırlardınız? Fikirist Yarışması’na katılan fikir sahibi sanatçılar İstanbul’u düşündü ve 10 fikir finale kaldı.

14 Kasım Çarşamba günü Çırağan Kempinski Palace’ta gerçekleştirilecek The Big Idea Konferansı kapsamında düzenlenen Fikrist Yarışması’nın finalistleri ve kazananları belirlendi. Grey Worldwide Istanbul’dan Erhan Ali Yılmaz birinci seçilirken; Öykü Dialogue International’dan Altan Mahtı ikinci, Biyer Ajans’dan Murat Başoğlu üçüncü oldu.

Yarışmada İstanbul’un 2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti olmasının önemini, İstanbul’da yaşayanlara anlatacak, bunun onlara neler sağlayacağını açıklayacak ve bundan nasıl faydalanacaklarını öğretecek ilanlar ödüllendirildi.

Resimleri beğenime göre sıraladım 10 afişten geri kalanlarını görmek için tıklayın

Murat Başoğlu
Biyer Ajans (Üçüncü)

Fahrettin Taşdelen
İlke Ajans (Finale kaldı)

İlknur Petek Kırcalı
Santa Reklam (Finale kaldı)

Erhan Ali Yılmaz
Grey Worldwide Istanbul (Birinci)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

puhuma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

puhuma

Eğitimci / Bursa

Alt 13-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çay, fikir ve uygulama bakımından iyi.
paylaşım için tşk..
Bu mesajdan alıntı yap
Designer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designer35

Grafiker / Manisa

Alt 16-11-2007 #3
Üstad Çay espirisi ben çok etkiledi inan ellerine sağlık tek kelime ile harika bir düşüncü ve uygulama
Bu mesajdan alıntı yap

birinci olan harika

Alt 16-11-2007 #4
çay lı ve birinci olandan çok etkilendim. harika. çok iyi . gerçekten tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-11-2007 #5
Çaylı afiş bana 2010 İstanbul Kültür Kenti Afiş Yarışması birincisinin kahve telvesinden İstanbul silueti oluşturarak yaptığı afişi anımsattı.
Bu mesajdan alıntı yap
siriusblack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siriusblack

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-01-2012 #6
Sınıfımda oluşturacağım istanbul sokağı için bu fotoğrafların iyi çözünürlüklü olanlarını bulabilmem mümkün müdür? Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fikirist, afis, istanbul 2010