Fikirleriniz Benim İçin Önemli :)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Fikirleriniz Benim İçin Önemli :) ...

Cx_06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cx_06

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 22-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba profesyonel tasarımcı değilim malesef tanıdığım bir firma için yapmış olduğum çalışma, beğenilirse basılacak.
Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

maviturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviturk

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 22-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
calisma iyi fakat logoyu daha farkli yapabilirsin.(doğ-san)
fiyat yerleri koyu olmus onlarida daha acik ton yapsan iyi olur dusuncesindeyim.
Bu mesajdan alıntı yap

Cx_06

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 22-02-2012 #3
calisma iyi fakat logoyu daha farkli yapabilirsin.(doğ-san)
fiyat yerleri koyu olmus onlarida daha acik ton yapsan iyi olur dusuncesindeyim.
Öncelikle yorum için teşekkür ederim. Logonun böyle olmasını firma istedi, Fiyat kısımlarınıda şeffaf yapmıştım ondan koyu görünüyor olmalı. Opaklık olayını artırıp tekrar bakıyım.

Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
sherifhe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sherifhe(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 22-02-2012 #4
hos bır calısma olmus elıne saglık tek goze batan Türkiyede bir ilk demişşin onu bıraz buyutsen daha cok vurgulansa guzel olur dıye dusunuyorum fıkrım tabıkı.
iyi calısmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

Cx_06

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 22-02-2012 #5
hos bır calısma olmus elıne saglık tek goze batan Türkiyede bir ilk demişşin onu bıraz buyutsen daha cok vurgulansa guzel olur dıye dusunuyorum fıkrım tabıkı.
iyi calısmalar...
Değerli yorumunuz ve sunduğunuz fikir için teşekkür ederim. Biraz daha büyüttüm o kısmı, bu arada sabahladım ama ilk taslaklar bitti Fikirleriniz Benim İçin Önemli :) ön kapak- iç sayfa ve arka kapak örneklerini ekliyorum. Fikirleriniz Benim İçin Önemli :)

Bu mesajdan alıntı yap
sherifhe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sherifhe(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 22-02-2012 #6
1. sayfa guzel 2 de guzel 3. sayfanın zeminini de 2 dekı gıbı yapsan ust kısım cok beyaz olmus bırde mavi okun ustundekı beyaz yazının kenarları tam olmamıs gıbı yınede sen bılırsın ama guzel calısmalar olmus elıne saglık.
Bu mesajdan alıntı yap

Cx_06

Yrd. Grafiker / Ankara

Dosya19
Alt 22-02-2012 #7
1. sayfa guzel 2 de guzel 3. sayfanın zeminini de 2 dekı gıbı yapsan ust kısım cok beyaz olmus bırde mavi okun ustundekı beyaz yazının kenarları tam olmamıs gıbı yınede sen bılırsın ama guzel calısmalar olmus elıne saglık.
Teşekkürler. Önerilerini dikkate alacağım Fikirleriniz Benim İçin Önemli :) Hatta uygulamaya geçiyorum bile.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-02-2012 #8
* Türkiye'de bir ilk ve sadece bizde patlaması algı bozukluğu yaratabilir. Yanında yazan Tüm bonus kart sahiplerine 6 ay taksit sadece siz ve ilk kez mi yapıyorsunuz yorumları gelebilir.. Zaten öyleyse problem yok..

* Marka ve model bir araç koymak ne kadar mantıklı? yada o aracın logosunun olması ne kadar etik? Firma her ne kadar castrol satsa da bmw ile ne kadar bağlantısı ve görsel kullanım izini var?

* Gross madeni yağ center.. Türkçe'leştirmekte fayda var.

* Yapmış olduğunuz çalışmadaki morluklar, ucuza baskı yapan matbaalarda basıldığında neredeyse siyaha kaçabilir.

* Çalışmanızın kesim yerlerinden en az 0,7 / 0,8 cm içinde çalışın. Yazılar çok yakın..

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Cx_06

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 22-02-2012 #9
* Türkiye'de bir ilk ve sadece bizde patlaması algı bozukluğu yaratabilir. Yanında yazan Tüm bonus kart sahiplerine 6 ay taksit sadece siz ve ilk kez mi yapıyorsunuz yorumları gelebilir.. Zaten öyleyse problem yok..

* Marka ve model bir araç koymak ne kadar mantıklı? yada o aracın logosunun olması ne kadar etik? Firma her ne kadar castrol satsa da bmw ile ne kadar bağlantısı ve görsel kullanım izini var?

* Gross madeni yağ center.. Türkçe'leştirmekte fayda var.

* Yapmış olduğunuz çalışmadaki morluklar, ucuza baskı yapan matbaalarda basıldığında neredeyse siyaha kaçabilir.

* Çalışmanızın kesim yerlerinden en az 0,7 / 0,8 cm içinde çalışın. Yazılar çok yakın..

Kolay gelsin.
Yorumunuz ve önerileriniz için teşekkürler.
* Türkiye'de bir ilk ve sadece bizde patlaması algı bozukluğu yaratabilir. Demişsiniz mesela ne gibi tam anlayamadım. Birde bu yazının olmasını firma istedi ilk ve tek olduklarını söyledi.

* Marka ve model araç koymakta bi sakınca görmedim ben çünkü daha önceki kataloglarında farklı marka ve model araçlar kullanılmış, sorumluluğunun farkındadırlar sanırım.

*Gross madeni yağ center aslında hakkatten yarı ing. yarı Türkçe halk dilinde tarzanca gibi geldi bana da Fikirleriniz Benim İçin Önemli :) Türkçe meaili Fikirleriniz Benim İçin Önemli :) Toptan madeni yağ merkezi oluyor bildiğim kadarıyla. Onuda malesef onlar istedi.

* Renkler henüz net değil değiştirilebilir henüz sunmadım çalışmaları.

* Kesim payları konusunda hiç tecrübem yok, yani basılması için yaptığım ilk çalışma bu ve Fireworks programında hazırladım bunları. Paylar nasıl bırakılır 0,7 cm programda nasıl ayarlanır falan bilmiyorum Fikirleriniz Benim İçin Önemli :) Normal de Corel, Photoshop, İndesing, İlistiratör gibi programlarla çalışıldığını daha kolay ve daha profesyonel çalışmalar yapıldığını biliyorum ama malesef bendeki mevcut bilgi bu program Fikirleriniz Benim İçin Önemli :)
Kenarlardan biraz daha boşluk bırakmaya çalışacağım.

Yorum ve önerileriniz için tekrar teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Bay.KLANSIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bay.KLANSIZ

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2012 #10
Öncelikle eline sağlık.Tasarımın fontlarında problem var.Fontların işin karakterine uygun olmamış.Ayrıca alttaki fiyat yazan bölümü biraz daha büyük yapabilseydin daha güzel göükebilirdi.Ortada ki boşluk bence güzel durmuyor çünkü madeni yağ satan bir firma değilde arabayı satan bir firma imajı veriyor ilk bakışta.Bu da bilinç altı karmaşaya dolayısı ile müşteri ilgisizliğine sürükler.En üstteki logonun bulunduğu alan daha iddalı olabilirdi.En azından bu alana gradyan ekleyebilirdin daha dolgun gözükürdü.Alt kısımda duran yağların aynalandırılmasında fazlaya kaçmışsın oradaki opaklığı %20 gibi kullansaydın keşke..Sayı 05 yazan yerdeki 05 in siyah kutusu cok cıkıntılı olmus.

Fakat bütün bunlar pro olmadığın için mazur görülebilir.

Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları