Fikirlerinize İhtiyacım Var

Photoshop Dersleri - Fikirlerinize İhtiyacım Var Sponsorlu Bağlantılar Yaptığım ufak tefek çalışmalarımı paylaşmak istedim. Henüz yeni üyeniz'im fikirlerinize ihtiyacım var. işte çalışmalar : Viewing image KeGkg.jpg - Imageto image upload hosting - Imageto resim yükleme hizmeti ...

cihat61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihat61

Öğrenci (Grafik) / Trabzon

Alt 28-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığım ufak tefek çalışmalarımı paylaşmak istedim.

Henüz yeni üyeniz'im fikirlerinize ihtiyacım var.

işte çalışmalar :

Viewing image KeGkg.jpg - Imageto image upload hosting - Imageto resim yükleme hizmeti

Viewing image D01UA.jpg - Imageto image upload hosting - Imageto resim yükleme hizmeti

Viewing image GrRWC.jpg - Imageto image upload hosting - Imageto resim yükleme hizmeti

Viewing image XjIWJ.jpg - Imageto image upload hosting - Imageto resim yükleme hizmeti

Yorumlarınızı bekliyorum..Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Harika veya berbat olmuş diyebiliriz ama önce ne yapmaya çalıştın, bunların adı nedir, kullanım amacı nedir bunları yaz ki bizde ona göre yorumlayalım...
Bu mesajdan alıntı yap

cihat61

Alt 28-09-2012 #3
Amacım tamamıyle sıfırdan birşeyler tasarlamak.bunların kullanım amacı facebook olsun ya da başka sosyal paylaşım sitelerinde kullanabilmek için kapat veya masaüstü arka planı olabilir..masaüstü arkada planı için boyutları pek uygun değil yalnız.
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-09-2012 #4
Sosyal paylaşım sitelerinde kullanılabilir güzel çalışmalar. İlk resim net ortamı için fazlasıyla sade geldi ama tercih meselesi. Yeni üye olduğundan yola çıkarak ilk denemelerin olduğunu kabul edersek ilk denemeler için oldukça başarılı çalışmalar. Ellerinize sağlık ...
Bu mesajdan alıntı yap

cihat61

Alt 28-09-2012 #5
Geliştirmem gereken şeyler,bakış açısı olsun,renk meselesi de olsun olacaktır..zaman ayırdıkça farklı şeyler denemek için uğraşıyorum..Teşekkür ediyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-09-2012 #6
Kendini geliştirmek size özel bir durum değil. Bu işe yıllarını veren grafikerler bile sürekli kendilerini yeniliyorlar. Her yaptığınız çalışmada yeni şeyler öğrenecek veya işlemleri daha pratik hale getireceksiniz, bu bakımdan yeni çizimler yapmak çok önemli. Renk bilgisi ve bazı detaylar zamanla oturacaktır, kolay gelsin ...
Bu mesajdan alıntı yap
lowly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lowly

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-10-2012 #7
Kardeşim bende ZxxxE'e katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap