Fikirlerinizi almak istiyorum

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Fikirlerinizi almak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar ben bir firmaya 20 sayfalık kullanma klavuzu,kutu tasarımı sadece ön kısım ve araç giydirme yapıyorum ama sadece bunların tasarımını yapıyorum.....gerisi matbanın işi.. peki sizce benim almam ...

mr.grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.grafik

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar ben bir firmaya 20 sayfalık kullanma klavuzu,kutu tasarımı sadece ön kısım ve araç giydirme yapıyorum ama sadece bunların tasarımını yapıyorum.....gerisi matbanın işi..

peki sizce benim almam gereken ücret nedir ??? daha doğrusu piyasa fiyatları hakkında çok bilgim yok ve ben freelance çalışıyorum fikirlerinizi yazarsanız çok memnun olurum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sen bir tasarım yapıyorsun ve bunun bir standartı ve piyasası yoktur, fiyatı sana kalmış. istediğin fiyatı söyleme hakkında sahipsin. gerekirse müşteriyle sonra pazarlık yaparsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 27-09-2011 #3
bulunduğunuz yerde ki ajans, reklamcı yada matbaa fiyatlarına benzer fiyat vermenizi tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap