Fikriniz benim için değerli

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Fikriniz benim için değerli Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, Müşteriye göstermeden önce size bir danışayım dedim. İşin üzerine Mat selefon ve kısmi kabartma lak uygulayacağız. Bir değerlendirir ve fikir verirseniz çok sevinirim. Firma iç kapılar üretiyor. ...

soneraktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soneraktas

Grafiker / Tekirdağ

Alt 17-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar,
Müşteriye göstermeden önce size bir danışayım dedim.
İşin üzerine Mat selefon ve kısmi kabartma lak uygulayacağız.

Bir değerlendirir ve fikir verirseniz çok sevinirim.

Firma iç kapılar üretiyor.
Bir katalog olacak.
Kapak seçimine göre iç sayfaları düzenleyeceğim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

soneraktas

Grafiker / Tekirdağ

Alt 17-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

ikinci defada yükleyebildim Fikriniz benim için değerli

bekliyorum yorumlarınızı
Bu mesajdan alıntı yap
konsantre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konsantre(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2011 #3
Kapıların üstünde aynalar mı var?

İlk tasarım hoş geldi bana. Altta üreticinin adının olduğu bölüm yandaki beyaz hatlara çok yakın ve o logoya uyguladığınız efekleri tamamen kaldırırsanız daha hoş durur. Arka kapaktada aynı şekilde.

Birde burada zemin ve ürün fotoğrafı renk olarak çok bağdaşık gelmedi, sanki aynı geçiş efektini ürünlerin renklerine daha uygun hale getirirseniz daha hoş olabilir.

Zemindeki hoş renk geçişini Porda Door yazısındaki P ve D harlerine uygularsanız da güzel olabilir.

Kapıların bulunduğu zemin için, kapı renklerini veya tonlarını barındıran bir duvar kağıdı da yerleştirebilirsiniz böylece kapıların uygulama sonrası için bir örnek oluşturmuş olursunuz.

Kabartma lak biraz risklidir, iyi yapılmazsa yeterince kabarık olmayabilir veya kabarık olup dökülebilir. Güvenilir bir yerde yaptırın.
Bu mesajdan alıntı yap

soneraktas

Grafiker / Tekirdağ

Alt 18-01-2011 #4
Değerli fikirlerin için teşekkürler.

Önerilerin doğrultusunda çalışma üzerinde biraz oynadım.

Kabartma lak konusunda çok iyi işler çıkarıyoruz. O kısımda sorun olmaz yani Fikriniz benim için değerli

Teşekkürler

Bu mesajdan alıntı yap