fikrinizi almak istedim dreamweaver ve htm

Web Tasarımı - fikrinizi almak istedim dreamweaver ve htm Sponsorlu Bağlantılar Nasıl,nerelerde neler yapsam daha iyi olurdu fikir almak istedim.Kursa yeni başladım:angel:...

NOCRY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NOCRY

Öğrenci (Diğer) / Amasya

Alt 12-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl,nerelerde neler yapsam daha iyi olurdu fikir almak istedim.Kursa yeni başladım:angel:

fikrinizi almak istedim dreamweaver ve htm fikrinizi almak istedim dreamweaver ve htm

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

renzoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

renzoR

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 12-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz daha açık renk tonu kullansan ve çeşitli efekler ile canlandırsan daha güzel olabilir.(bence)
Bu mesajdan alıntı yap
bafraweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bafraweb

Webmaster / İstanbul

Alt 13-01-2009 #3
Butonlar Çok Sade Olmuş text Yerine jpg gif yada flash yapa bilirsin.. ( Bence : )
Bu mesajdan alıntı yap
syd barret isimli Üye şimdilik offline konumundadır

syd barret

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 13-01-2009 #4
bence saten bu işle ilgili bilgin varki baya bişi yapmışsın ama karmaşık çalışmamaya çalış bence ve yapmak istegin işe göre kurllar vardır örnek istanbul yazısı beyaz yap onu mesela ön planda olması gerekenler vardır yada arka planda olması gerekenler bunları seçmelisin ve fazla renk kullanmamaya çalış bence iyisin yenisen çok çalışma yap kendiliginden gelişir...
Bu mesajdan alıntı yap
NOCRY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NOCRY

Öğrenci (Diğer) / Amasya

Alt 13-01-2009 #5
Yorumlarınız benim için değerliydi.Teşekkür ederim. Okulda html görmüştüm;ama bir site yapmamıştım.Dreamweaver ı da kursta gördüm(hala kurstayım bu arada) html ile birlikte ilk denemelerim bunlar.İnşallah yaptıkça gelişir.Teşekkür ederim tekrar
Bu mesajdan alıntı yap
genc18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2009 #6
Html tasarlama bence üstad bilmişlik olmasın ama en son ben 12-13 yasinda yapıyodum...Php derim yada flash ama sql rquery yani veritabanı baglantili yap istersen...Benimki sadece bir öneri...
Bu mesajdan alıntı yap
By_HeMŞinLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_HeMŞinLi(25)

Öğrenci (Grafik) / Rize

Alt 18-01-2009 #7
gerçekten güzel olmuşşş
Bu mesajdan alıntı yap
ZuMZuM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZuMZuM

Webmaster / İstanbul

Alt 18-01-2009 #8
Bence ilk göze batan fontlar fikrinizi almak istedim dreamweaver ve htm daha dikkatli seçimler olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
tunctolgahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tunctolgahan(23)

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 19-01-2009 #9
Butonlar Çok Sade Olmuş text Yerine jpg gif yada flash yapa bilirsin.. ( Bence : )
Bende arkadaşa katılıyorum. 1. ve 2. tema çok sade olmuş.

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
ismirtanbul3435 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismirtanbul3435

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 21-01-2009 #10
valla renk uyumları güzel ama sıcak ve soğuk renklerin uyumunu sağlasaydın daha canlı durumuş gibi gelio.hep koyu renkler kullanmışsın.yinede eline sağlık göyle devam et daha iyilerini yapabileceğini biliyorumfikrinizi almak istedim dreamweaver ve htm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
almak, dreamweaver, fikrinizi, htm, istedim