Fikrinizi Söylermisiniz??

Serbest Çalışmalar - Fikrinizi Söylermisiniz?? Sponsorlu Bağlantılar [COLOR="Red"] [FONT="Tahoma"] arkadaslar bu calışmayı bi firma için yaptım yalnız pek hosuma gitmedi gibi ayrıca cok yazı var bu sekilde yerlmestirdim sizde bi bakıp fikrinizi söylerseniz cok memnun ...

ozy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozy

Grafiker / Rize

Alt 28-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[COLOR="Red"]
[FONT="Tahoma"]arkadaslar bu calışmayı bi firma için yaptım yalnız pek hosuma gitmedi gibi ayrıca cok yazı var bu sekilde yerlmestirdim sizde bi bakıp fikrinizi söylerseniz cok memnun olurum...Fikrinizi Söylermisiniz??eace1:Fikrinizi Söylermisiniz??eace1:[/FONT]
[/COLOR]

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozy

Grafiker / Rize

Alt 28-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sizin fikirlerinizle kendimi geliştirmek istedim ama kimse bişiy yazmıyo :upset:
Bu mesajdan alıntı yap

hımmm !!! (::

Alt 28-11-2007 #3
[COLOR="DarkOrange"]
[FONT="Comic Sans MS"]fena olmamıss biraz daha calısman lazım Fikrinizi Söylermisiniz??DFikrinizi Söylermisiniz??D Fikrinizi Söylermisiniz??D ama bu verilerle de anca bu kadar olur :kiss::kiss::kiss: tatLm cok bile yaa 2 resim vermis adam bi dunya yazıFikrinizi Söylermisiniz??D: eline saglKk eminim begenceklerrFikrinizi Söylermisiniz??))[/FONT]
[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap

ozy

Grafiker / Rize

Alt 28-11-2007 #4
saol tatlım Fikrinizi Söylermisiniz??
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 28-11-2007 #5
nLqn mesajlarınızda renkli ve büyük harfler kullanmayınız form kurallarına dikkat lütfen + bu uyarı senin için de geçerli ozy...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
takvim

Kapat
Şifremi Unuttum?