Fileserve ve Filesonic Kapandı..

Forum Hakkında - Fileserve ve Filesonic Kapandı.. ...

neo32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neo32

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli arkadaşlar, uzun zamandır dosya paylaşıyorum.. Paylaştığımız dosyaları bildiğiniz üzere fileserve, filesonic vb. sitelere yükleyerek sizlere download linki veriyoruz. Sizlerde bu linklerden dosyalara ulaşıyorsunuz.

Amerikada çıkan SOPA yasası, kanunlaşmadığı halde megaupload ve videoz sitesi kapatıldı. Sahibinin malvarlığına el konuldu ve kendisinide aldılar.

Fileserve, uploadstation, filejungle, filesonic gibi siteler maalesef bu durum üzerine ya bütün hesapları sildiler ya da hesaplarda bulunan dosyaları silmeyip sadece hesap sahiplerine giriş izni verdiler. Bu durum nereye kadar gider tabiki bilinmez.Turbobit, letitbit gibi Rus menşeili siteler amerikada çıkan bu yasayı dikkate almayacaklardır. Uploaded.to (Ul.to) sitesi ise serverlarını amerikadan indirmelere kapatarak, dosya indirmeye izin vermektedir. Tabiki birçok upload sitesi bulunmakta, dosyalar başka sitelere yüklenerek yola devam edilebilir fakat özellikle bu işi yapan uploaderlar sessiz bir bekleyiş içindeler. Bu işin nereye kadar gideceğini, bu fırtınanın ne zaman dineceğini hep beraber bekleyip göreceğiz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kötü olmuş gerçekten.
Bu mesajdan alıntı yap
hakanc1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanc1

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-01-2012 #3
çok teşekkürler.verdiğimiz paraya mı üzülsek yoksa kaybolan verilerimize mi üzülsek bilemedim.
Bu mesajdan alıntı yap