film afişi çalışmam

Afiş Tasarımı - film afişi çalışmam ...

film afişi çalışmam
kafatası isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kafatası

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

film afişi çalışmam

Alt 25-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

film afişi çalışmam
İlk afiş tasarımım yorumlarınız için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok karışık, gözü yoruyor. Biraz daha sadeleştirme yapılıp ve yazılar okunaklı olursa daha güzel olur düşüncesindeyim. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
mikron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mikron

Ressam / Adana

Alt 25-03-2011 #3
film adı oyuncu isimleri hiçbiri okunmuyor..başrol oyuncularının yüzlerine koyduğun maça karo falan da hiç anlaşılmamış anlaşılsa da komik durmuş..bir de yüzleri parçalamışsın herşey birbirinin içinde çorbaya dönmüş..ben buna film afişi değil sebzeli domates çorbası derim açıkçasıfilm afişi çalışmam...bisürü şey kullanıp bisürü efekt kullanmak yerine basit ve anlaşılır espiriler bul ve kullanışlılığı düşün ilk başta..
Bu mesajdan alıntı yap

kafatası

Alt 25-03-2011 #4
Çok karışık, gözü yoruyor. Biraz daha sadeleştirme yapılıp ve yazılar okunaklı olursa daha güzel olur düşüncesindeyim. Elinize sağlık.
Yazı konusunda benimde çelişkilerim vardı düzeltmeye çalışıcam.
Bu mesajdan alıntı yap

kafatası

Alt 25-03-2011 #5
film adı oyuncu isimleri hiçbiri okunmuyor..başrol oyuncularının yüzlerine koyduğun maça karo falan da hiç anlaşılmamış anlaşılsa da komik durmuş..bir de yüzleri parçalamışsın herşey birbirinin içinde çorbaya dönmüş..ben buna film afişi değil sebzeli domates çorbası derim açıkçasıfilm afişi çalışmam...bisürü şey kullanıp bisürü efekt kullanmak yerine basit ve anlaşılır espiriler bul ve kullanışlılığı düşün ilk başta..
Cümlelerin çok düzensiz bu cümlelerden bir cacık olmaz.Maço karo falan dediklerin iskambil türleri oluyor. Ayrıca o konuda düzeltme yapıyım kimsenin yüzüne bir şey koymadım alt katmanlardan etkilendirme yaptığım için öyle duruyor, hoş olmamış dersin ayrı konu anlayışla karşılarım. Resmi doğru düzgün incelemeden yorum yapmamanı öneririm. Ama son kullandığın cümle yapıcı olmuş bundan sonra daha dikkatli davranırım, teşekküler.
Bu mesajdan alıntı yap
sercan02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercan02

Matbaacı / Adıyaman

Alt 09-04-2011 #6
ben daha farklı bir yorum yapayım film ismi ingilizce yazılmış ama yazan yöneten kısmı türkçe ya tamamen ingilizce kullanılsın yada türkçe

emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
katsu4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katsu4

Grafiker / Isparta

Alt 10-04-2011 #7
iyi ve piyasdada aranan bir grafiker olmak istiyorsan eleştirilere açık olmayı öğrenmelisin yoksa hiç birşey öğrenemezsin
Bu mesajdan alıntı yap
Theo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Theo(30)

Hiç Biri / Denizli

Alt 10-04-2011 #8
Fontlar ve renk seçimi konusunda çok yanlış hareket etmişsin.. okunabilirliği yok yani..
Bu mesajdan alıntı yap
emr357 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emr357

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2011 #9
dostum emeğıne saglık fakat o afıs asıldıgını varsayarsak eger afısın oyuncu ısımlerının rengı tamamıyle zemıne karısmıs bıraz daha tatlı ton kullanabılırdın. Yınede basarılı film afişi çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap