Film afişi denemesi... Street Racers

Deneme Çalışmalar - Film afişi denemesi... Street Racers Sponsorlu Bağlantılar tamamen kendim tasarladım, yorumlarınızı beklıyorum arkadaşlar. photoshop ta tasarlanmıştır. birde kartvizit var onada yorum yaparsanız sevinirim :P freehand te tasarlanmıştır. 4 mevsim diye bir firma var gıda sektörüyle ...

Farstone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Farstone

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tamamen kendim tasarladım, yorumlarınızı beklıyorum arkadaşlar. Film afişi denemesi... Street Racers

photoshop ta tasarlanmıştır.

birde kartvizit var onada yorum yaparsanız sevinirim :P freehand te tasarlanmıştır.

4 mevsim diye bir firma var gıda sektörüyle uğraşıyo buda kartviziti Film afişi denemesi... Street Racers logo da bana ait Film afişi denemesi... Street Racers

içerik tamamen hayal ürünüdür.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Günaydın Film afişi denemesi... Street Racers

İlk önce afişten başalayalım.Fon olarak güzel.Yalnız arkadaki iki adamın yüzünü belirgin yaparsan daha iyi durur.Yanık izleri varmış gibi duruyor.Alttaki beyaz yazıyı da daha farklı bir renkle belirginleştirebilirsin.Coming Soon yazısında aşırı efekt kullanmışsın.Film Adı güzel efektlendirilmiş.Farklı karakterde kullanabilirsin.Hızla ilgili karakterler var.

Kartvizit ; olmamış.Adı 4 mevsim.Her mevsimden birşeyler bulundurabilirdin.Renk kötü.
Adres kısmını biraz daha sağa alabilirsin.Bence bunu baştan bi çalış .

-----Emeğine sağlık.Başarılar

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap

Farstone

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2008 #3
evet bende begenmedım zaten kartviziti :P bi goruslerınızı alim dedim. Film afişi denemesi... Street Racers daha yeniyim tasarımda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. inşallah ilerde piyasayada girerim Film afişi denemesi... Street Racers sence nası bır yol izlemeliyim?
Bu mesajdan alıntı yap
abdrrhm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdrrhm

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2008 #4
afişte renkler uymamış bence. yani resimlerin her biri ayrı telden çalıyor. gerçi film afişlerini incelemişsindir ama genelde ana bi renk wardır. benim fikrim.
eline sağlık
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #5
evet bende begenmedım zaten kartviziti :P bi goruslerınızı alim dedim. Film afişi denemesi... Street Racers daha yeniyim tasarımda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. inşallah ilerde piyasayada girerim Film afişi denemesi... Street Racers sence nası bır yol izlemeliyim?
Arkadaşım yorumumu sorduğun için teşekkür ederim öncelikle.Bence ilk önce firmanın ismine ve hitap ettiği kitleye göre hareket etmelisin.Gerisi kendiliğinden geliyor.Örneğin ; bir restaurant ile bir şirket kartvizitinde dikkat etmen gereken şeyler farklıdır.Renklerden de yola çıkabilirsin.
Başarılarının devamını dilerim.

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #6
film afişindeki yüzleri biraz daha belirginleştirmelisin ama resimlerden çokta ayrı kalmamalı sırıtmasın yani ortada ... yinede kötü değil

kartvizitde ise firma ismiyle pek bağdaşmamış yani burda 4 mevsim yazıyor ve gıdayla ilgili bi olay yok su anlık ve sen tabak çalışmasını oturtmuşsun ortaya hem gıda hemde mevsimleri içeren bişi çalışmalısın bence
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #7
Afişi göremiyorum ama kartvizitin kısaca fazla mavi.
Bu mesajdan alıntı yap

Farstone

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #8
teşekkür ettim arkadaslar yorumlarınız için.
Bu mesajdan alıntı yap

Farstone

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2008 #9
4 mevsim logosunu değiştirdim logo bolumunden onu upload ediiim :d
Bu mesajdan alıntı yap
tolgatumer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgatumer(38)

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 29-07-2008 #10
e hani bu afişte harunum kenanım nerde, yusuf yusufum nerde, balık ayhanım, beta iş merkezim, merterim nerde... Olmamışş, saydıklarım olsaymış olurmuş ama.. Yinede çalışmaya devam Film afişi denemesi... Street Racers)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afisi, afişi, denemesi, film