film afişi...

Afiş Tasarımı - film afişi... ...

film afişi...
acemi şair isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acemi şair

Öğrenci (Diğer) / Bursa

film afişi...

Alt 02-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bunu bugün yaptım eksiklerimi söylerseniz çok sevinirim siz yorum yapınca bi heves sardı beni çok teşekkürler...film afişi...film afişi...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 02-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben tam bir sinema fanatiğiyim ve bu afişle bir film çıksın asla o filme gitmem. demek isteğimi anlamışsındır herhalde. olmamış kusura bakma
Bu mesajdan alıntı yap

acemi şair

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 02-07-2008 #3
aslında anlamadım yani olmamış kusura bakma ban hiç bir şey anlatmıyorfilm afişi... yorum için teşekkürler...film afişi...
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 02-07-2008 #4
yani şöyle olmamış. yaptığın çalışma film afişi standartlarına uymuyor. herşeyin bir yapılış şekli var. sen burda photoshopta bir kaç yazıya efekt vermişsin bir kaçta ışıksama hepsi bu. belki şundan olmamıştır filmin konusunu bilmediğimizden. şimdi olmayan bir filmede afiş yapmak zordur. çünkü film afişi filmin vurgu noktalarını ele alır bir nevi özetler görselle. ama senin filmi bilmediğimizden neye göre değerlendirebilirimki. görsellik açısından olmamış diyebilirim. çünkü kafandaki filmi bilmiyorum yansıtmak istediğin özetide. anlatabildimmi?
Bu mesajdan alıntı yap
jumba jookiba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jumba jookiba

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2008 #5
merhaba,

böyle hevesli olman çok güzel. sana önerilerim şöyle, öncelikle renk kullanmaktan korkma ve tipografi konusuna biraz dikkat et. mutlaka daha önce yapılmış film afişlerine gözat, bunlar senin için esin kaynağı olabilir. :wink:
umarım fikirler yardımcı olur .

iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

acemi şair

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 02-07-2008 #6
peki anladım film afişi... teşekkürler ...belirttiğim gibi gerçekten acemiyim tabi hatalarım olacak belkide dediğiniz gibi afişin suratına bile bakmayacaklar ama gerçekten hevesliyim en kısa zamanda güsel çalışmalarımı sunmak dileğiylefilm afişi...
Bu mesajdan alıntı yap

acemi şair

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 02-07-2008 #7
merhaba,

böyle hevesli olman çok güzel. sana önerilerim şöyle, öncelikle renk kullanmaktan korkma ve tipografi konusuna biraz dikkat et. mutlaka daha önce yapılmış film afişlerine gözat, bunlar senin için esin kaynağı olabilir. :wink:
umarım fikirler yardımcı olur .

iyi çalışmalar.
öneriler için teşekkürler film afişi...
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 02-07-2008 #8
peki anladım film afişi... teşekkürler ...belirttiğim gibi gerçekten acemiyim tabi hatalarım olacak belkide dediğiniz gibi afişin suratına bile bakmayacaklar ama gerçekten hevesliyim en kısa zamanda güsel çalışmalarımı sunmak dileğiylefilm afişi...

madem hevesin var ben sana bir tavsiye vereyim. konuya göre şekil alan tasarımlarla uğraşma. hayali olarak yapılabilecek işlerle uğraş. yani kurumsal işler değil daha çok zevksel işler ne bileyim desen, figür, typography gibi. bence gelişimin daha hızlı olacaktır. ama illa kurumsal çalışmak istiyorsan. yani konu odaklı var olan konulara yada kurumlara ben olsaydım nasıl yapardım diyerek çalış. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

acemi şair

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 02-07-2008 #9
madem hevesin var ben sana bir tavsiye vereyim. konuya göre şekil alan tasarımlarla uğraşma. hayali olarak yapılabilecek işlerle uğraş. yani kurumsal işler değil daha çok zevksel işler ne bileyim desen, figür, typography gibi. bence gelişimin daha hızlı olacaktır. ama illa kurumsal çalışmak istiyorsan. yani konu odaklı var olan konulara yada kurumlara ben olsaydım nasıl yapardım diyerek çalış. kolay gelsin
çok teşekkürlerfilm afişi... yuppii...
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 02-07-2008 #10
çok çalışmak gerek..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, daha, deneme