Film Çıkış Makinesi

Baskı Öncesi - Film Çıkış Makinesi Sponsorlu Bağlantılar Kolonyalı mendil ve Stik şeker imalatına başladık 5 renk flekso baskı makinamız ve klişe makinamız var ama film işinde sıkıntı yaşıyoruz. Film çıkış makinesi hakkında marka fiyat ve ...

Film Çıkış Makinesi
todeeptodark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

todeeptodark

Bilg. Teknikeri / Muğla

Film Çıkış Makinesi

Alt 11-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kolonyalı mendil ve Stik şeker imalatına başladık 5 renk flekso baskı makinamız ve klişe makinamız var ama film işinde sıkıntı yaşıyoruz. Film çıkış makinesi hakkında marka fiyat ve herhangi bilgi verebilecek kişiler lütfen yazsın. yada bu asetat ile film yapmak için hangi lazer yazıcıyı almalıyım her türlü bilgiye ihtiyacım var vakit bulup yazan herkese şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bilkakadir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilkakadir

Grafiker / Gaziantep

Alt 11-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kardeşim Agfa Avantra film makinası alabilirsin. Hep posttscript olarak çok iyiler. Hemde flekso için harika tramlarr çıkarıyolar. Renk ayrımı işi yaptığım zamanlarda çok flekso baskıcıya film çıkış veriyodum ondan emin olarak konuşuyorum. İkinci elleri mevcut zaten piyasada. Fiyat olarakta uygundur, kalite olarakta yüksektir. Sadece alırken;
1- Banyo merdaneleri,
2- Lazer durumu
3- İç tambur olduğu için, iç tamburu gözünüzle iyice inceleyin. (çapak, çürüme, pas, vs. gibi sorunlar için)
Hem işinizi görürsünüz hemde filmin banyo suyunu satarak para kazanırsınız.(Gümüş çıktığı için)
Bu mesajdan alıntı yap
on_of isimli Üye şimdilik offline konumundadır

on_of

Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2015 #3
ARKADAŞLAR
FORUMDA CTP VE FİLM ÇOKOŞ CİHAZI ARAYANLAR İÇİN
AFGA TÜRKİYE TEMSİLCİSİ
TIRIVIRI SİSTEMLERİNİ ARAYIN DERİM
SIFIR VE 2.EL CTP ve RIP (APOGEE)
FİRMA ..........'DE
TEL: üç beş bir