Film Girişlerindeki Efektli Kişi İsimleri Hangi programla yapılıyor

After Effects - Film Girişlerindeki Efektli Kişi İsimleri Hangi programla yapılıyor Sponsorlu Bağlantılar Merhaba abiler şunu sormak istiyorum film girişlerinde böyle efektli kişi isimleri hangi programla yazılıyor acaba ben premiere ile uğraşıyorum fakat böyle bişey bulamadım böye yazı birden dumanlı bir ...

wedat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wedat

Bilg. Teknikeri / Bitlis

Alt 12-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba abiler şunu sormak istiyorum film girişlerinde böyle efektli kişi isimleri hangi programla yazılıyor acaba ben premiere ile uğraşıyorum fakat böyle bişey bulamadım böye yazı birden dumanlı bir şekilde kayboluyor falan
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

klasreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

klasreklam

Baskıcı / Zonguldak

ben biliyorum

Alt 12-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yanlız abilere sormusun
o nedenle cevap vermıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
vahdetipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vahdetipek(35)

Grafiker / Konya

Alt 12-06-2010 #3
after effect hakkında bilgi edinebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
wedat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wedat

Bilg. Teknikeri / Bitlis

Alt 12-06-2010 #4
yanlız abilere sormusun
o nedenle cevap vermıyorum
niye be abicim Film Girişlerindeki Efektli Kişi İsimleri Hangi programla yapılıyor sende abimizsin fark etmez
Bu mesajdan alıntı yap
xwayss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xwayss

Hiç Biri / Antalya

Alt 20-06-2010 #5
after effect le yapılabilir uğraşamam diyorsan hazır yazı proje dosyaları var internette onları kullanabilirsin afterla yaparım dersen al sana elimdeki birkaç hazır projeler sadece yazı kısmını değiştir

http://www.myupload.dk/showfile/545984f2010.rar ''Click here to download project.rar'' tıklayarak indirebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-07-2010 #6
Araştır genç araştır.After Effects gibi görsel ön planlı ve 3dmax - Maya gibi karakter oluşturma tabanlı programlarla kendini geliştir genç geliştir.Şuanda bu programları bilenlerde dahil herkez kendini extra yönlerden geliştirmenın pesınde yani şimdiden başla..geç kalma..kolaygelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
mustafanazif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafanazif

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-07-2010 #7
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

küçük bir örnek.
artı efekt yüklemeden after effects'in kndi içerisinde yapabilirsin ama artı particular efektleri de kullanarak daha farklı varyasyonlar elde edibilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap