film için hangi yazcı

Baskı Öncesi - film için hangi yazcı ...

film için hangi yazcı
krem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krem

Baskıcı / İstanbul

film için hangi yazcı

Alt 26-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar film çıkarmak için siyah beyaz yazıcı almak istiyorum çıktıları genelikle astat kağıtla aliyorum. Hp p1005 işimi görürmü acaba filmlerin çok koyu çıkmasını istiyorum. Penkli Hp 1600 lazer yazıcı aldım filmleri çok koyu çıkarmadığı için hasas baskılarda çok sorun yaşıyorum. Vereceğiniz bilgiler için teşekürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Printerdan maliyeti ucuz! saydığımız için alınan çıkışlar çok sağlıklı olmaz..İdareten basılan faturalarda veya kitap montajlarında kullanılabilir ama söylediğim gibi gerçek kalitede, tramda, film çıkış almanızı tavsiye ederim..tek renk çıkışların maliyetleri alıcağınız yazıcıdan daha ucuza gelecektir..
Bu mesajdan alıntı yap

krem

Baskıcı / İstanbul

Alt 26-01-2009 #3
creedwar bey ben inçede çlışıyorum. Film çıktısı alabileceğim yer bana çok uzak o yüzden yazıcı almam lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2009 #4
Anlıyorum ama Tavsiyem yinede
  • Film çıkış şirketinin msn sini alın..100 Mb kadar işleri yolluyabilirsiniz..
  • FTP ile çalışan film şirketleride var..Direk onların bilgisayarlarına bağlantı kurabilirsiniz ki işin ebadı da önemli olmaz..
  • Film çıkış merkezleri kurye ile çalıştıklarından size geliş gidişleride sorun olmaz..Müşteri sizsiniz..
  • Ama illaki printer alıcam diyorsanız Hp 1020 bile işinizi görür..Ama hatırlatayım tek renk işlerinizde işinizi görür..
Bu mesajdan alıntı yap

krem

Baskıcı / İstanbul

Alt 26-01-2009 #5
çok yüklü iş almiyorum 15 adet 20 adet bazen 100 adet baskı yapiyoruz bunun içinde filmciye sipariş verip, siparişi beklemek işime gelmiyor. film için Hp 1018 veye hp 1020 yazıcı al demişlerdi ancak bu yazıcıların ikiside şuan piyasada yok hp artık üretmiyormuş. Hp 1005 ve 1006 var ayni işi görürmü görmezmi bu konuda endişem var. Daha önce hp 1600 boşu boşuna aldığım için.
Bu mesajdan alıntı yap
xselim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xselim(30)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 27-01-2009 #6
ist buldan olan arkadaşlar varsa bende yardımcı olabilirm aydınger çıkış rizikoludur film çkış da problem yaşamazsınız
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2009 #7
ist buldan olan arkadaşlar varsa bende yardımcı olabilirm aydınger çıkış rizikoludur film çkış da problem yaşamazsınız
"ist buldan" yazmışken araya bir de "an" yazsaydınız.. "İstanbul'dan"..
Bu mesajdan alıntı yap
xselim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xselim(30)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 27-01-2009 #8
türk dil kurumundanmısın?? hayrdır oraymı takıLdın
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
film, hangi, icin, yazci