Film montaj-Reklam Spotu yapan profesyonel kişiler aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Film montaj-Reklam Spotu yapan profesyonel kişiler aranıyor - Türkiye Geneli ...

vitrintv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vitrintv

Grafiker / Yurtdışı

Alt 07-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Film montaj-Reklam Spotu yapan profesyonel kişiler aranıyor

Program/Seviye: Adobe Serileri-3d animasyon...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: REKLAM TANITIM VIDEOSU MONTAJI + 3D ANIMASYON

Reklam ve tanitim videosu montajinda calisacak, ilgili programlari kullanabilen, tercihan 3D animasyonlar konusunda tecrube sahibi, 2 yeni takim arkadasi ariyoruz...

Kendi ekipmani olan ve evinden calisacak arkadaslarin, kendini yonetebilmeye uygun, seri calisan, insiyatif kullanabilen, yaratici, ve disiplin sahibi olmalari gerekmektedir.

Turkiye' nin her yerinden basvuru kabul edilecektir...

Basvurularin CV ve mutlaka daha once yapilmis islerin linkleriyle birlikte, aşağıdaki e-posta adresine yapilasi rica olunur

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Film montaj-Reklam Spotu yapan profesyonel kişiler aranıyor - Türkiye GeneliFilm montaj-Reklam Spotu yapan profesyonel kişiler aranıyor - Türkiye GeneliFilm montaj-Reklam Spotu yapan profesyonel kişiler aranıyor - Türkiye GeneliFilm montaj-Reklam Spotu yapan profesyonel kişiler aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..