Film Posteri (Alone in the dark ) Kendi Kurgulamamdır.

Deneme Çalışmalar - Film Posteri (Alone in the dark ) Kendi Kurgulamamdır. ...

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wino isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wino

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
-bence font olarak başka bi şey kullansan ve 2 renk verine tek renk kullansan,2 renk kullanacağım diyorsan da başka 2 renk kullansan daha iyi olurmuş sanırım

-alttaki yazıları daha da aşağıya indirebilirsin.altta çok boşluk kalmış.
-genelde filmin ve film şirketinin web siteleri de verilir
-yapımcı şirketlerin logoları da olmalı
-sağ üstteki "genel izleyici" işaretini de kaldırmalısın bence çünkü afişlerde o kullanılmaz.
-belki 1 yada 2 kişinin daha imajını koyabilirdin.şart değil ama çok sade kalmış böyle
-son olarak alttaki yazıları freehand deki "justified" özelliğindeki gibi yapabilirdin

yine de ellerine sağlık.güzel bi deneme olmuş.ben film afişi yapmayı çok seviyorum.çok eğlenceli ve yaratıcı işler çıkıyor.umarım sen de devam edersin yapmaya...
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2009 #3
Teşekkür ederim Değerli Yorumlarım için Dikkate alacagım yanlışlar ve eksiklerin farkındayım yanlızca siz değerli insanlardan yorum duymak ıstedım Tekrardan Teşekkür ediyorum...

Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 13-04-2009 #4
emegine sağlık arkadaşım ama
keşke yazı fontu iyi seçe bilseydin birde yazı fontunun rengini afişkteki göresele çok kopuk
bütünleşmiyor....
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2009 #5
Tema güzel ama font olayı basitleştirmiş arkadaşlara katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2009 #6
Teşekkür ederim Değerli yorumlarınız ve Bilgilendirmeniz için Film Posteri (Alone in the dark ) Kendi Kurgulamamdır.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2009 #7
Tekrar aynı şeyleri yazmanın manası yok... Yalnız karakterin tek olması bence daha iyi olmuş... o zaman "karanlıkta yalnız" ismi bir garip olurdu. Şairin dediği gibi paylaşıldığı an yalnızlık; yalnızlık olmaktan çıkıyor Film Posteri (Alone in the dark ) Kendi Kurgulamamdır. Yalnız "karaktere az biraz kırmızılık verip fonla biraz daha uyumlu hale getirseydiniz ya da biraz daha karanlık bir yüz daha mı uygun olurdu?" diye düşündüm ek olarak. Bir de gösterim tarihi eksik kalmış. Ellerinize sağlık. Türkiye'de gösterime girecekse ülkemiz için de bir afiş yaparsınız artık Film Posteri (Alone in the dark ) Kendi Kurgulamamdır.
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2009 #8
Film Posteri (Alone in the dark ) Kendi Kurgulamamdır. öncelıkle degerli yorumların ıcın teşekkür ediyorum efoja üzerinde kessinlikle fazla durulmamış bir çalışma olarak bakabılırız.
Posterde ayrıntı kısırlığı var + font değişikliği gerekiyor buraya koymamdaki neden ise benim gördüklerimi siz saygıdeger üyelerinde görmesi.
Çalışmalarım bundan sonra daha ayrıntılı ve imtiyaz içerisinde gelişicektir.
Başarılar diliyorum

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2009 #9
Yazıyı tek renk ve tek sıra halinde kullansaydın bence çok daha iyi olabilirmiş. Yazıların arkasına kullandığın gölgelendirme afişi biraz basit göstermiş sanki. Onun yerine beyaz yada kırmızıyla daha keskin bir fontla ve sırf siyah backgrndn üstüne gelicek şekilde yazsan daha etkili olabilir diye düşünüyorum. Afişin alt yazıları biraz havada kalmış ve genel izleyici logosu bildiğim kadarıyla afişlerde kullanılmıyor. Bunların dışında filmin ismine uygun bir tasarım olmuş emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
lazerosman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lazerosman

Grafiker / Ankara

Alt 14-04-2009 #10

Sevgili kardesim
Afiste kullandigin gorsel cok guzel onedenle afisin basarili gorunuyor. Ancak bir kac bence yapilmasi gerekli biseyler vardi onlari tespit ettim ve sana sormadan afisi yeniden yaptim Umarim kizmazsin

Selamlar eline saglik
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları