Film Printer arıyorum?

İkinci El Ürün Almak İsteyenler - Film Printer arıyorum? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bilgisayarda yapmıs olduğum görüntülerine negatif filme almam gerekiyor. Makinanın ismi film printer diye geçiyor ama hiçbiryerde bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden tesekkürler....

Film Printer arıyorum?
toprakesk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toprakesk

Grafiker / Eskişehir

Film Printer arıyorum?

Alt 22-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bilgisayarda yapmıs olduğum görüntülerine negatif filme almam gerekiyor. Makinanın ismi film printer diye geçiyor ama hiçbiryerde bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden tesekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
2. El ürün almak isteyenler ve bu ilanlara cevap veren üyeler bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilirler.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
toprakesk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toprakesk

Grafiker / Eskişehir

Alt 22-04-2010 #3
ikinci el ürün almak istemiyorum böyle bir aleti bulamadım varsa yeni alma istiyorum ama böyle bir alet varmı onu da bilmiyorum arastırmak istedim sadece?
Bu mesajdan alıntı yap
fotobardak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotobardak(97)

Baskıcı / Bursa

Alt 16-05-2010 #4
film üzerine epson stylus color 3000 modelleri bu iş için idealdir,sanırım kalıp için istiyorsunuz 0535 2102300 yardımcı olabilirim
Bu mesajdan alıntı yap