final cut ve after effects bilen freelancer çalışacak arkadaşlar arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - final cut ve after effects bilen freelancer çalışacak arkadaşlar arıyoruz - İstanbul ...

final cut ve after effects bilen freelancer çalışacak arkadaşlar arıyoruz - İstanbul
redfoxanimation isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redfoxanimation

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

final cut ve after effects bilen freelancer çalışacak arkadaşlar arıyoruz

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: final cut
after effects

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Sektörel tanıtım filmi montajı için final cut ve after effects bilen freelancer çalışacak arkadaşlar ile çalışmak istiyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları final cut ve after effects bilen freelancer çalışacak arkadaşlar arıyoruz - İstanbul - final cut ve after effects bilen freelancer çalışacak arkadaşlar arıyoruz - İstanbul ya da final cut ve after effects bilen freelancer çalışacak arkadaşlar arıyoruz - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | final cut ve after effects bilen freelancer çalışacak arkadaşlar arıyoruz - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
final cut ve after effects bilen freelancer çalışacak arkadaşlar arıyoruz - İstanbul | final cut ve after effects bilen freelancer çalışacak arkadaşlar arıyoruz - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

oeb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oeb

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-11-2011 #3
Edius ve After Effects kullanıyorum ve freelance çalışıyorum. Sizin için de uygunsa çalışmak isterim. *********
gkhnbyr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gkhnbyr

Grafiker / İstanbul

Alt 15-11-2011 #4
Adobe Premiere ve After Effects kullanıyorum, sizinle çalışmak isterim freelance olarak.

Görüşmek dileğiyle
dunhill42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dunhill42

Hiç Biri / Konya

Alt 30-11-2011 #5
adobe primer,edius,after vs freelance çalışmak dileğiyle...*********