Fındıklı Çikolatalı Ekmek Çalışmam!

İllüstrasyon Çalışmaları - Fındıklı Çikolatalı Ekmek Çalışmam! ...

berguvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blacktower460 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blacktower460

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 21-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışma iyi gözüküyor yanlız fındıklar havada duruyor gibi olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2008 #3
aynen öyle o fındıklar değişti zaten teşekkür ediyorum yorumlarınız için...
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 21-02-2008 #4
genel olarak çok güzel bir çalışma.

ancak blacktower460'ın da dediği gibi fındıkların hava da durması ilk gözüme çarpan. ikinci ise, çikolatanın damlacıklar olarak sıçraması... ekmek üzerinde daha kıvamlı görünüyor ama sıçrama da sıvı etkisi var. bir de damlacıklar resmin geneline göre blurlu görünüyor. ayrıca ekmeğin üstündeki çikolata ile sıçrayan çikolatalar arasında ton farkı var.

elinize sağlık. tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 21-02-2008 #5
ekmeğe çikolata sürerken çikolatanın damla damla etrafa saçılması nasıl bir durumdur Fındıklı Çikolatalı Ekmek Çalışmam!
bana çok yapay geldi o damlalar, zaten katı birşeyin o derece damlaması imkansızdır diye düşünüyorum.
Bir de o damlalar çalışmaya göre flu ve blurlu Fındıklı Çikolatalı Ekmek Çalışmam!
ellerinize sağlık.

Handemir sen benden çok yaşıcan Fındıklı Çikolatalı Ekmek Çalışmam!
Bu mesajdan alıntı yap

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2008 #6
ekmeğe çikolata sürerken çikolatanın damla damla etrafa saçılması nasıl bir durumdur Fındıklı Çikolatalı Ekmek Çalışmam!
bana çok yapay geldi o damlalar, zaten katı birşeyin o derece damlaması imkansızdır diye düşünüyorum.
Bir de o damlalar çalışmaya göre flu ve blurlu Fındıklı Çikolatalı Ekmek Çalışmam!
ellerinize sağlık.

Handemir sen benden çok yaşıcan Fındıklı Çikolatalı Ekmek Çalışmam!
Bunların hepsi düzeltildi, fakat neden illa da mantık arıyorsunuz ki piyasaya bakın birçok ürün sağa sola saçılır örn. süt, örn. meyve suyu aslında bu çalışmayı yaparken yukarıdan bir kova vardı çikolata dökülüyordu ekmeğin üzerine bu da bana mantıksız geldi ve kaldırdım bir dilim ekmeğin üzerine kovayla çikolata mı dökülür diye ama müşteri bazı şeylere müdahale ediyor mecburen bazen kıramıyoruz...
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 21-02-2008 #7
Ayrıca İllüstrasyon çalışmalarında bu gibi görsellerde bu gibi mantık kavramlarına takılmayınız .
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 21-02-2008 #8
Ayrıca İllüstrasyon çalışmalarında bu gibi görsellerde bu gibi mantık kavramlarına takılmayınız .

Aynen katılıyorum gökhan haklısın... Fakat damlacıklar blurlu orada arkadaşlarla hemfikirim... Genel olarak güzel görünüyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 21-02-2008 #9
Aynen katılıyorum gökhan haklısın... Fakat damlacıklar blurlu orada arkadaşlarla hemfikirim... Genel olarak güzel görünüyor...
Evet tabiki bende denilenlere katılıyorum.

Ancak şu olmalı bence ortada oturulup çizilmiş bir kaç İllüstrasyon var, bilindiği gibi İllüstrasyon çizimleri kolay çizgilerden oluşmaz. Yani oturup 15 dk da bir ekmeğin İllüstrasyonu tamamlıyamazsınız . Yani bazı İllüstrasyon lar günlerinizi alabilir. Ve bunun la beraber ortada günler ve saatler geçtiği için bir "emek" vardır. Çalışmanın yapıcı yorumlarınıda görmek isterim doğrusu. Durum böyle iken banada o damlalar saçma geldi ancak sayın berguvan demeden ben anladım onların müşteri isteği olduğunu tabii durum böyle iken burası türkiye özgür bir ülkedeyiz. İstiyen istediği gibi görür ve eleştirir : ) Bunlar sadece benim nacizane düşüncelerimdir...
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 21-02-2008 #10
Bunların hepsi düzeltildi, fakat neden illa da mantık arıyorsunuz ki piyasaya bakın birçok ürün sağa sola saçılır örn. süt, örn. meyve suyu aslında bu çalışmayı yaparken yukarıdan bir kova vardı çikolata dökülüyordu ekmeğin üzerine bu da bana mantıksız geldi ve kaldırdım bir dilim ekmeğin üzerine kovayla çikolata mı dökülür diye ama müşteri bazı şeylere müdahale ediyor mecburen bazen kıramıyoruz...
düzeltilmiş çalışmalarınızı görmek isterdik.

eğer ki göze hoş görünse mantık aramayız ama.. burada dikkatini çektiğimiz konular bütünlüğü bozuyor göze hoş görünmüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
fndkl, ikolatal, ekmek, almam