Fırat Pol Demir Çelik (Logo)

Logo Tasarımları - Fırat Pol Demir Çelik (Logo) ...

baris.basaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baris.basaran

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 09-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İnşaaat demirleri üreten bi fabrika.
Yorumlariniz icin simdiden tesekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bitmap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bitmap

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
genel tasarım ve düşünce olarak güzel olsada özellikle tipografi açısından FIRAT POL yazısını daha etli ve geniş bir font ile tekrar deneyebilirsin. birde genelde demir çelik yazısı firmanın ana faaliyet konusu olduğundan küçük harfle heleki alakasız bir fontla yazmak algı açısından biraz problemli gibi duruyor. onun dışında renkler güzel genel konsept güzel. eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

baris.basaran

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2009 #3
Detaylı yorumun için teşekkür ederim.Demir çelik yazsının fontu bana göre uygun geldi ama dedigiN gibi firmanın yaptıgı işi büyük harfler ve birazdaha büyütüp belirgenleştirmek daha iyi olur.

Bide logonun şeklini ve esinlendigim yerle ilgili bilgi versem iyi olacak. Fırat pol yazısı üzerindeki bölüm binalar inşaat halindeyken kolonların en üstündeki bitiş yerlerinde fazla kalan demirleri bu şekil bükemelerini simgeliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
xfreeboys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xfreeboys

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2009 #4
Gayet güzel Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2009 #5
eline sağlık arkadaşım bende demir çelik yazısında takıldım renkler ve konsept gayet hoş kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-06-2009 #6
Emeğinize sağlık
paylaşım için teşekkürler
saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2009 #7
amblemin düşüncesi gerçekten hoş ancak bir o kadar (yine) detaylı olmuş. Logonuzu bir formun içinde toplamanızı, 4 tane yerine tek bir tane demir kullanmanızı 3 beyaz çizginin ne anlamı oldugunu bilemediğim için bir anlamı yoksa hiç kullanmamanızı eğer varsa biraz daha kalın tutmanızı .. Logotpye'nın fontlarını değiştirmenizi özelliklede demir çelik fontunu değiştirmenizi ve biraz daha büyütmenizi tavsiye ederim. Emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
SoulPower isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SoulPower

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 10-06-2009 #8
Beyaz çizgi demirin kıvrımlı kısımları yanılmıyorsam. Diğer türlü biraz şemsiye sapı kıvamında olabilir yoksa.
Bu mesajdan alıntı yap
T.L.Y. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

T.L.Y.(28)

Webmaster / Yurtdışı

Alt 10-06-2009 #9
genel olarak güzel, eline sağlık..ama bende fontlara takıldım..özellikle demir çelik yazısına..
Bu mesajdan alıntı yap

baris.basaran

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2009 #10
Gayet güzel Eline sağlık
Tesekkürler

eline sağlık arkadaşım bende demir çelik yazısında takıldım renkler ve konsept gayet hoş kolay gelsin...
Tesekkürler ewet haklısınız arkadaşlar demir çelik yazısı konusunda hata yaptım ama düzelttim.

Emeğinize sağlık
paylaşım için teşekkürler
saygılar
Rica ederim bendende saygılar.

amblemin düşüncesi gerçekten hoş ancak bir o kadar (yine) detaylı olmuş. Logonuzu bir formun içinde toplamanızı, 4 tane yerine tek bir tane demir kullanmanızı 3 beyaz çizginin ne anlamı oldugunu bilemediğim için bir anlamı yoksa hiç kullanmamanızı eğer varsa biraz daha kalın tutmanızı .. Logotpye'nın fontlarını değiştirmenizi özelliklede demir çelik fontunu değiştirmenizi ve biraz daha büyütmenizi tavsiye ederim. Emeğinize sağlık
Yorumun için teşekkürler.Kolonda bir tane demir kullanılmaz ha logoda bitane kullansam bu sefer anlamı kalmaz kolona benzemez.Cizgileri senden sonra yorum yapan arkadaş açıklamış.

Beyaz çizgi demirin kıvrımlı kısımları yanılmıyorsam. Diğer türlü biraz şemsiye sapı kıvamında olabilir yoksa.
Ewet beyaz çizgiler demirin kıvırımları.Teşekkür ederim.

genel olarak güzel, eline sağlık..ama bende fontlara takıldım..özellikle demir çelik yazısına..
Tskrlr begendigine sevindim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
demir celik, insaat, logo