Fırça

Brush - Fırça ...

Fırça
sefikkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sefikkara

Hiç Biri / İstanbul

Fırça

Alt 07-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşlar ben Adobe Photoshop CS2 9.0 versiyonunu kullanıyorum.Aşağıdaki resimde gördüğünüz photoshop yazısının üstündeki su damlası şeklindeki ve gözleri olan fırçayı pen tool ile nasıl yapabilirim? Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler herkese iyi photoshoplar... Fırça
Fırça
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar arkadaşlar ben Adobe Photoshop CS2 9.0 versiyonunu kullanıyorum.Aşağıdaki resimde gördüğünüz photoshop yazısının üstündeki su damlası şeklindeki ve gözleri olan fırçayı pen tool ile nasıl yapabilirim? Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler herkese iyi photoshoplar... Fırça
Fırça
resim net değil kardeşim tam istediğin şeyi net bir şekilde çekip atarsan resmini yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
sefikkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sefikkara

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-03-2013 #3
resim net değil kardeşim tam istediğin şeyi net bir şekilde çekip atarsan resmini yardımcı olabilirim.
İnşallah bu sefer net olmuştur istediğim fırça bu
Fırça
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2013 #4
İnşallah bu sefer net olmuştur istediğim fırça bu
Fırça
kardeşim bunu yapmak çok zor değil ama sana tavsiyem photoshop'un üst sürümlerinden kullan. Anlatıcak olursakda pentool serbest çizim aracıdır. Şimdi başlayacağın noktaya bi kere tıkla sonra nereye kadar uzatıcaksan orayada bi kere tıkla mouse ile esnekliği ayarla sonrasında devam etmek için alt tuşuna basılı halde tam bitiş noktasına tıklıcaksan ucunu kopartıcaksın sonra böyle böyle devam ediceksin. internete yaz pentool kullanımı diye biraz zor bir araçtır. oradan çok rahat öğrenirsin.
Bu mesajdan alıntı yap