Firefox Eklentileri

Yazılım Rehberi - Firefox Eklentileri Sponsorlu Bağlantılar Fire FTP : Site sahipleri için ve firefox tutkunları için Fireftp yi şiddetle tavsiye ediyorum, bazı yerlerde cmod ayarlarında ve binary mod larında problemler oluştursada çok küçük bir ...

Firefox Eklentileri
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 14-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fire FTP :
Site sahipleri için ve firefox tutkunları için Fireftp yi şiddetle tavsiye ediyorum, bazı yerlerde cmod ayarlarında ve binary mod larında problemler oluştursada çok küçük bir program olmakla beraber firefox un arayüzüne sahip olarak çalışan hoş bir eklenti.
Firefox Eklentileri
Firefox Eklentileri
Kurmak için tıklayınız.
Not : Eklentinin firefox 3 de kullanabiliyorsunuz, eski, sürümde indirip kullananlar kullanmaya devam ediyorlar, ancak artık firefox 3 kullanmayanlara eklentinin kullanılması ön görülmemiş...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 14-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
WOT ;

Firefox Eklentileri
Wot eklentisinide her firefox kullanıcısına şiddetle tavsiye ediyorum, bilgisayarınıza bazı web sitelerine girdiğinde otomatik olarak virüs ve worm lar yüklenir bu eklentide örnek veriyorum google da bir kelimeyi aratarak bir siteye girmek istediğinizde yanındaki yuvarlak sembollerle sitenin içeriğinin tehlikeli yada tehlikesiz olduğunu belirtiyor, hatta eklentinin bir sevdiğim özelliğide tehlikeli bulduğu siteye siz girmek istesenizde girerken son bir kez daha soruyor. Yani bu site sizin bilgisayarınıza zarar vericek unsurlara sahip yinede gezmek istiyormusunuz gibilerinden bir soru ile onayınızı istiyor benim gibi worm lardan nefret eden kişiler için birebir bir eklenti şiddetle tavsiyelerimin arasındadır Firefox Eklentileri
Eklentiyi kurmak için lütfen tıklayınız.
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 14-07-2008 #3
Firefox Eklentileri
Firefox Eklentileri
Firefox Eklentileri
Alexa Sparky 1.2.1

Alexa sitesini bilmeyen çok az kullanıcı var artık. Alexa sitesi dünya üzerindeki en büyük sitelerin listesini ve istatisliklerini veren büyük bir sitedir genelde alexa toolbarını kullanan kullanıcılara torpil geçtiği söylenilen alexanın firefox eklentisi bence güzel bir eklenti kurmanızda fayda var girdiğiniz her sitenin hemen sıralamasını öğrenip bir ön fikirde bulunabiliyorsunuz...

Eklentiyi kurmak için lütfen tıklayınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 15-07-2008 #4
paylaşımlarına sağlık!.. teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 15-07-2008 #5
Teşekkürler Gökhan Abi!!
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
eklentileri, firefox, firefox eklenti indir, firefox eklentileri, firefox eklentileri indir, firefox indir