FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007)

Yazılım Rehberi - FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007) ...

Alt 26-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firefox ilk yüklendiğinde çok sade şekilde gelmekte.Aslında içinde ve eklentilerle bir web tarayıcıdan beklenmeyecek bir çok özellik kazanabilir.

Ben bunun için en kullanışlı özellikleri en sade bir şekilde modifiye etmeye çalıştım umarım forum ailemizin işine çok yarayacaktır.Dediğim gibi bir çok pratiklik kattım bbcode lardan player kontrolüne bunları keşfetmek size kalmış.

Umarım halen ie kullananda yoktur forumda FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007)

Kurulumdan sonra firefox aşağıdaki gibi olacak;

Çalışması için sistemizde Mozilla Firefox yüklü olmalıdır.Yüklü olmayanlar önce burdan firefox u yüklesinler.

Bağlantı geçersizdir.

Yüklemeden önce firefox kapalı olmadılır.yükledikten sonra en kullanışlı web taracısını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Önemli :Firefox kullananlar "Firefox Grafikerler.Net" ti yüklemeden önce yer imlerini yedeklesinler.
1280*1024 Ekran çözünürlüğünde kullanılmasını tavsiye ederim.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2007
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkürler Lose. Piyasadaki en güzel ve en iyi web browserini bizim için derlediğin için ne kadar teşekkür etsek az kalacaktır.

Paylaşımın için çok teşekkürler.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 26-07-2007 #3
Evet çok teşekkürler. Forumda en iyi verimi firefox ile alırsınız arkadaşlar mutlaka yüklensin =) Eklentileri ve modifileri bence çok iyidir bende şimdi indiriyorum eklentiyi... Firefox kullanıyorum =).
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 26-07-2007 #4
bende yüklüyorum teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-07-2007 #5
[COLOR="Magenta"]Hala explorer kullanan var forumda FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007)
Biraz cesaretle bu işi halledebileceğimi biliyorum FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007)
Cesaretimi kazandığım an buradan indirebileceğimi de biliyorum artık..
Teşekkürler..[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 26-07-2007 #6
bende indiriyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-07-2007 #7
[COLOR="Magenta"]Hala explorer kullanan var forumda FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007)
Biraz cesaretle bu işi halledebileceğimi biliyorum FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007)
Cesaretimi kazandığım an buradan indirebileceğimi de biliyorum artık..
Teşekkürler..[/COLOR]
[COLOR="Blue"]Yalnız değilsin ablacım FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007) yalnız bir farkla ben ikisini de kullanıyorum, çünkü malum ruh hali değişken yapıya sahip, bir ağabeyin var. O hangisini derse biz onu kullanıyoruz. FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007)

Bu eklentiyi de indiriyorum şimdi. Teşekkürler emek ve paylaşım için Rx_Lose_xR. : ) [/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-07-2007 #8
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. firefox kullanan kullanmayan bunu mutlaka denemeli bence.
Bu mesajdan alıntı yap
ancientwisdom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ancientwisdom

Grafiker / Ankara

Alt 11-08-2007 #9
zaten firefox kullanıyorum 2 yıla yakın zamandır ve bilumum hırdavat, kırtasiye malzemeleri, ev gereçleri, elektronik parçalarından hoşlanan, pazarları elinde kontrol kalemiyle evin orasını burasını tamir etmeye çalışan bir adam olarak, modifiyeleri olan ve alengirli bir browser'ı zevkle kullanıyorum FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007)
ve şimdi arkadaş, bizim için emek vermiş, güzel ve yararlı eklentilerle hazır etmiş, o halde bu edition'u editöre de teşekkürler ederek indirmeye başlayalım FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007)
teşekkürler arkadaşım... FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007)

yalnız çok fazla eklenti var içinde...
nereye uzansan klik... FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007);
sadeleştirme gerekebiliyor FireFox Grafikerler.Net Edition V 1.1 (Güncellendi 14 Kasım 2007)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-11-2007 #10
[color=#FF0000]Güncellendi...[/color]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tema, mozilla firefox, mozilla, firefox, extensions, eklenti, themes