FireWorks CS3

Web Tasarımı - FireWorks CS3 ...

Cevapla
FireWorks CS3
ozan-tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozan-tr(28)

Matbaacı / Burdur

Standart
Alt 15-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fireworks CS3 websitesi prototipleri, kullanıcı arayüzleri hazırlamak, web için imaj hazırlamak ve optimize etmek için etkileyici bir tasarım ortamı sunan vector ve bitmap imaj işleme aracıdır.

Fireworks CS3, Katman ve alt-katman desteği sunan hiyerarşik organizasyon yapısı; akıllı ölçeklendirme, karmaşık websiteleri prototipleri hazırlama ve bir PNG dsyasında saklama, kişiselleştirilebilir grafik sembolleri içeren Common Library bileşeni, yeni Symbol Properties paneli ve daha fazlası ile yepyeni bir versiyon.. Photoshop CS3, Illustrator CS3, Dreamweaver CS3, Flash CS3 Professional ve Adobe Flex 2 ile mükemmel entegrasyonu sizlere zaman kazadırmak için düşünülmüş. Tasarımlarınızı ve geliştirimlerinizi bu araçların istediğiniz bir tanesinde başlayıp; çalışmanıza Fireworks üzerinde devam edebilirsiniz.

Fireworksün daha önceki versiyonları, tek bir katman üzerinde çalışmanıza olana tanıyordu. Artık, istediğiniz sayıda katman oluşturabileceksiniz. Yeni bir dosya yaratırken, bütün nesneler başlangıçta hepsi aynı seviyede olacak şekilde, nonhiyerarşik bir görünümde sıralanır. Bu şekilde bir çalışma üzerindeyken, layer ve sub layerlar açarak, nesneleri istediğiniz katmana taşıyabileceksiniz. Birden fazla sublayer yaratabilecek ve bunları gruplandırabileceksiniz.

Fireworks CS3 karmaşık ve çoklu sayfalı web siteleri için prototip hazırlamak konusunda muazzam bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Bu şekilde bir çalışmanızı bir PNG dosyası içerisinde tutabildiğiniz gibi, web-sitesi prototipinizin her bir farklı sayfası dosya içerisinde, farklı canvas dokümanları olarak görüntüleniyor. Her bir sayfa için, canvas genişliğini, rengini ve imaj çözünürlüğünü değiştirebiliyorsunuz.

Fireworks katmanları tek bir sayfaya uyarlanabileceği gibi çoklu sayfa çalışmasında katmanlar paylaştırılabilir. Paylaştırılan katmanlar, diğerlerinden farklılaştırılması için tyeşil bir gölgelikle görüntülenirler. Hızlı prototipleme için, iş akışları hazırlayabilir be farklı sayfalar arasında hotspot kontrolü ya da hyperlink ekleyebilirsiniz.

Fireworks CS3, nesneleri transform etmek için dinamik bir scale aracı ile geliyor; "9-slice scaling" . Bu araç vector ve bitmap buton ya da grafik sembollerinizi akıllı ve hızlı bir şekilde transform etmenize olanak sağlıyor. Çalışmanızda belli noktaları guide olarak belirleyip, her bir parçanın nasıl scale edileceğini belirtebiliyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Standart
Alt 15-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
myrit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myrit(28)

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 20-10-2008 #3
http://www.adobe.com/designcenter/vi...op/?id=vid0200

adobe programları için video anlatımlı çalışmalar

firework dahil CS3 FireWorks CS3
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Tags
cs3, fireworks, fw cs3, fİreworks

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
bir fireworks çalışması Irmak:) İllüstrasyon Çalışmaları 15 29-09-2010 19:08:59
Fireworks Çalışmalarım :D yarasaemre Fireworks 29 24-08-2010 17:20:31
yardım: Fireworks de dil sorunu? dukkk Fireworks 6 17-10-2008 19:03:02
RollerToaster (fireworks) Irmak:) İllüstrasyon Çalışmaları 9 30-08-2008 12:05:16

Kapat
Şifremi Unuttum?