fireworksde align sorunu

Fireworks - fireworksde align sorunu ...

fireworksde align sorunu
graphicworld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicworld

Grafiker / Ankara

fireworksde align sorunu

Alt 15-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fireworksde örneğin menüdeki yazıların arasındaki boşlukları nasıl ayarlayabilirz? Göz kararı yapınca tam eşit olmuyor.

örnek:

anasayfa hakkımızda galeri iletişim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

strokee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

strokee

Webmaster / Kayseri

Alt 26-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş hepsine kodinatları belirle sol alttan tamam aradaki boşluk aynı olur zaten
Bu mesajdan alıntı yap
Byexe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Byexe(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2013 #3
Menuleri sırasıyla seç daha sonra sağ taraftan "align" penceresine gel yoksa üstten windows > align daha sonra relative to object seçeneğini kaldır (bunun anlamı orası seçili olursa sayfaya göre ayarlama yapar, seçeneği kaldırırsan kendi arasında sıralama yaparsın) daha sonra space kısmı var orada 2 seçenek var dikkat edersen şekle biri üst üste biri yan yana , yan yana olan kısma bir kere tıkla kendi arasında eşit olarak aradaki boşluklarla beraber sıraya koyacaktır.. bu arada tıklamadan önce bir altında evenly yazar o otomatik olarak yapar ama sen istersen oradan px seçip kaç px boşluk verebiliceğini yani daha çok boşluk yada daha kısa boşluk olabiliceğini ayarlayabilirsin kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap