"FIRILDAK OLMAK" isimli AFİŞ

Deneme Çalışmalar - "FIRILDAK OLMAK" isimli AFİŞ ...

Biyolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Biyolog

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 22-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

NOT: Oportonizm-Fırsatçılık , gücün olduğu yere yönelmek insanın doğasında var.. Tarih boyu küçük veya büyük ölçekte bu böyledir.. Arkadaşlıklardan, Aile içi çatışmalardan tutun siyaset, ekonomi, inanç, devletler arası ilişkiler vb her alanada rastlanabilir bir durumdur.. Fotoğrafı googlede buldum ve çalışma için en iyi kompozisyon olacağından bir de alnına PERVANE ekledim.. Sağdan-Soldan adamın iç duyguları biri İYİLİK diğeri KÖTÜLÜĞÜ fısıldıyor.. Kısacası insanın GEL-GİTLERİNİ anlatıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,

* Görselleri araştırdığınızda yüksek çözünürlüklü olmasına dikkat etmelisiniz.
Diğer çalışmalarınızda da benzeri çözünürlük sıkıntıları vardı..

*Çalışmadaki kompozisyon yanlış.
Tasarım ve yazıların birbirine denk olması, hizalı olması gerektiği gibi ilk bakışta algıyı yükseltir.

* Kullandığınız yazıların çekiştirilmesi gerekmiyor, zemine göre renklendirilmeside gerekmiyor. Uygun bir dekupe sonrasında farklı bir zemin görseli üstünde çalışılabilir.

* Diğer çalışmalarınızda olduğu gibi özlü sözler kısmı büyük ve çalışmayı boğuyor.

* Pervanenin yeri, uygulanışı olmamış. Üzerine biraz daha düşmeniz yeterli olacaktır. Belki biraz pervanenin dönüyor olması farklılık yaratabilir.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2013 #3
Yazıları çok fazla sündürmüşsünüz açıkçası yazıları okumak için çaba sarfettim sıkıldım.

yazıyı sadece yazmayın ona bir hareket ve bir anlam katmayı deneyiniz.
Ama sakın bundan biraz Bevel and emboss verip biraz renkleri ile oynamak olduğu sonucunu çıkarmayınız. Başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Biyolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Biyolog

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 24-08-2013 #4
Merhaba,

* Görselleri araştırdığınızda yüksek çözünürlüklü olmasına dikkat etmelisiniz.
Diğer çalışmalarınızda da benzeri çözünürlük sıkıntıları vardı..

*Çalışmadaki kompozisyon yanlış.
Tasarım ve yazıların birbirine denk olması, hizalı olması gerektiği gibi ilk bakışta algıyı yükseltir.

* Kullandığınız yazıların çekiştirilmesi gerekmiyor, zemine göre renklendirilmeside gerekmiyor. Uygun bir dekupe sonrasında farklı bir zemin görseli üstünde çalışılabilir.

* Diğer çalışmalarınızda olduğu gibi özlü sözler kısmı büyük ve çalışmayı boğuyor.

* Pervanenin yeri, uygulanışı olmamış. Üzerine biraz daha düşmeniz yeterli olacaktır. Belki biraz pervanenin dönüyor olması farklılık yaratabilir.

Kolay gelsin.
================

Yazıları çok fazla sündürmüşsünüz açıkçası yazıları okumak için çaba sarfettim sıkıldım.

yazıyı sadece yazmayın ona bir hareket ve bir anlam katmayı deneyiniz.
Ama sakın bundan biraz Bevel and emboss verip biraz renkleri ile oynamak olduğu sonucunu çıkarmayınız. Başarılar
Yapıcı ve yol gösterici eleştirileriniz için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afiş, besnili, münafık, oportonizm, siyaset